کد خبر: 11804تاریخ انتشار : 9:53:22 - جمعه 4 اکتبر 2019

تقدیر سپاه کربلای مازندران از قهرمان کشتی جهان +عکس

جمعی از مسئولان تربیت بدنی سپاه کربلا و پیشکسوتان ورزش استان مازندران با حضور در منزل پدری حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان از وی تجلیل کردند. به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی و ورزش سپاه کربلا ، در این دیدار جوادبخشی معاون هماهنگ کننده و رییس هیات کشتی تربیت […]

تقدیر سپاه کربلای مازندران از قهرمان کشتی جهان +عکس

جمعی از مسئولان تربیت بدنی سپاه کربلا و پیشکسوتان ورزش استان مازندران با حضور در منزل پدری حسن یزدانی قهرمان کشتی جهان از وی تجلیل کردند.

به گزارش مازنی خبر و به نقل از روابط عمومی تربیت بدنی و ورزش سپاه کربلا ، در این دیدار جوادبخشی معاون هماهنگ کننده و رییس هیات کشتی تربیت بدنی و ورزش بسیج ، کاظم غفارپور مسئول تربیت بدنی و ورزش بسیج ، حسن افشار مسئول سازمان بسیج ورزشکاران حضور داشتند.

جواد بخشی در این دیدار ضمن تبریک کسب مدال قهرمانی جهان توسط حسن یزدانی از وی به عنوان الگوی اخلاقی و منش پهلوانی برای جوانان یاد کرد و این موفقیت های وی در عرصه قهرمانی را حاصل تربیت صحیح پدر و مادر این قهرمان دانست و از جوانان خواست از حسن یزدانی احترام به پدرو مادر را یاد بگیرند و تواضع و فروتی این ورزشکار ملی را ستودنی دانست .
حسن یزدانی نیز در این دیدار گفت که هدف اصلی او کسب مدال طلای المپیک ۲۰۲۰ است و تمام تمرکز خود را برای رسیدن به این مدال گذاشته است .
حسن یزدانی در مسابقات قهرمانی جهان قزاقستان با اقتدار موفق به کسب مدال طلا شد.

https://img9.irna.ir/d/r2/2019/10/03/4/156671881.jpg