کد خبر: 11870تاریخ انتشار : ۱۷:۵۱:۱۹ - چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸

یک مربی قدیمی بسکتبال: بانوان بسکتبالیست مازندرانی حرف های بسیاری برای گفتن دارند

مربی قدیمی و مازندرانی بسکتبال بانوان گفت: انتظار می رود توجه مسئولین به ورزش بانوان بیش از گذشته شود. به گزارش مازنی خبر ، فاطمه حسن زاده با بیان اینکه بانوان بسکتبالیست مازندرانی حرف های بسیاری برای گفتن دارند ، اظهار داشت: در صورت توجه بیشتر به بانوان بسکتبالیست مازندرانی ، شاهد حضور بیش از […]

یک مربی قدیمی بسکتبال: بانوان بسکتبالیست مازندرانی حرف های بسیاری برای گفتن دارند

مربی قدیمی و مازندرانی بسکتبال بانوان گفت: انتظار می رود توجه مسئولین به ورزش بانوان بیش از گذشته شود.

به گزارش مازنی خبر ، فاطمه حسن زاده با بیان اینکه بانوان بسکتبالیست مازندرانی حرف های بسیاری برای گفتن دارند ، اظهار داشت: در صورت توجه بیشتر به بانوان بسکتبالیست مازندرانی ، شاهد حضور بیش از پیش زنان در این رشته ورزشی خواهیم بود.

این مربی و داور قدیمی بسکتبال تصریح کرد: متاسفانه در یک سال اخیر به دلیل بعضی مسائل ، سالن تختی ساری بسته شده که این موضوع باعث تعطیل شدن بسیاری از کلای های بسکتبال در مرکز استان مازندران گردیده است.

نائب رئیس هیات بسکتبال کارگری شهرستان ساری ضمن درخواست از مسئولین اداره ورزش و جوانان جهت حل مشکلات سالن ورزشی تختی ، تصریح کرد: انتظار می رود سالن های بیشتری در اختیار بانوان ورزشکار ساروی قرار بگیرد نه اینکه یکی از قدیمی ترین سالن های ورزشی مرکز استان بسته شود.

حسن زاده که سابقه تدریس در مدارس را هم دارد ، افزود: این انتقاد بر مسئولان وزارت آموزش و پرورش وارد است که چرا مدارس مانند گذشته آن شادابی و نشاط را بین دانش آموزان ایجاد نمی کنند.

وی ادامه داد: درگذشته مدارس نقش بسیار زیادی در کشف استعدادهای ورزشی داشتند ولی امروز بسیار کم رنگ شده اند.

این مربی ورزش بانوان با بیان اینکه مسابقات آموزشگاه ها در سال های نه چندان باعث می شد تا استعدادهای زیادی در ورزش کشف شوند، افزود: ورزش عامل جلوگیری از افسردگی است و وزارت آموزش و پرورش باید بیشتر روی این موضوع حساسیت داشته باشد.

حسن زاده تصریح کرد: دخنران و بانوان مازندرانی استعدادهای بسیار خوبی در ورزش به خصوص در رشته بسکتبال دارند و می بایست با برنامه ریزی درست این استعدادها را کشف و در مسیر درست هدایت کرد.