کد خبر: 119تاریخ انتشار : 11:44:20 - سه شنبه 15 مه 2018

فرماندار شهرستان بهشهر تاکید کرد: ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای خدمتگزاری به مردم

فرماندار شهرستان بهشهر گفت: اگر بخواهیم در خدمتگزاری موفق عمل کنیم باید از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای اعتلای کشور استفاده کنیم. به گزارش مازنی خبر ؛ فرماندار شهرستان بهشهر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه دریابانی امیرآباد بر نقش مرزبانان در امنیت کشور تاکید کرد و گفت: مرزها در واقع دیوارهای […]

فرماندار شهرستان بهشهر تاکید کرد: ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای خدمتگزاری به مردم

فرماندار شهرستان بهشهر گفت: اگر بخواهیم در خدمتگزاری موفق عمل کنیم باید از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای اعتلای کشور استفاده کنیم.

به گزارش مازنی خبر ؛ فرماندار شهرستان بهشهر در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه دریابانی امیرآباد بر نقش مرزبانان در امنیت کشور تاکید کرد و گفت: مرزها در واقع دیوارهای عزت و شرف هستند و نگهبانان صادق، وفادار، مقاوم و مجاهد از مرزها پاسداری می کنند.

هادی خنجری بر نقش مردم در تامین امنیت تاکید کرد و افزود: امنیت امروز جامعه مرهون مردم بلند همت و خستگی ناپذیری است که از عمق جان پای ارزش های الهی ایستادند و گوش به فرمان رهبری بودند.

وی نقش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی را عامل دیگرِ نصرت و عزت کشور برشمرد و ادامه داد: اگر دنیای استکبار از ما می هراسد به خاطر سلاح و تجهیزات نظامی نیست بلکه به خاطر ایمانی که رزمندگان دفاع مقدس داشتند.

رئیس شورای تامین شهرستان بهشهر گفت: علی رغم همه دشمنی ها، ایران به عنوان امن ترین کشور منطقه مطرح و پایدار است و دشمن تمام عوامل عزت و پایداری کشور را هدف قرار می دهد.

خنجری با بیان اینکه دشمن از وحدت ما می هراسد افزود: دشمن تلاش می کند تا اختلاف و شکاف میان مردم ایجاد کند.

وی بر ضرورت استفاده از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای خدمتگزاری به مردم تاکید کرد و گفت:اگر بخواهیم در خدمتگزاری موفق عمل کنیم باید از همه ظرفیت ها و سلایق سیاسی برای اعتلای کشور استفاده کنیم و برای ایران مجاهدانه بکوشیم