کد خبر: 11945تاریخ انتشار : ۱۰:۴۱:۴۳ - سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

جان باختن ۳۴۷ مازندرانی در سانحه رانندگی

مازنی خبر : مدیرکل پزشکی قانونی مازندران به افزایش ۲ درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت در استان اشاره کرد و گفت:: ۳۴۷ نفر از آغاز امسال تاکنون بر اثر تصادفات رانندگی در جاده‌های استان جان باختند. علی عباسی افزود: ۱۲۲ عابر پیاده، ۷۵ سر نشین، ۷۴ راننده، ۶۸ موتور سوار و ۸ دوچرخه سوار […]

جان باختن ۳۴۷ مازندرانی در سانحه رانندگی

مازنی خبر : مدیرکل پزشکی قانونی مازندران به افزایش ۲ درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت در استان اشاره کرد و گفت:: ۳۴۷ نفر از آغاز امسال تاکنون بر اثر تصادفات رانندگی در جاده‌های استان جان باختند.
علی عباسی افزود: ۱۲۲ عابر پیاده، ۷۵ سر نشین، ۷۴ راننده، ۶۸ موتور سوار و ۸ دوچرخه سوار در این مدت بیشترین کشته شدگان در حوادث رانندگی بودند.
او گفت: شهرستان‌های ساری، میاندرود با ۶۰، بابل با ۵۰ و آمل با ۴۵ مورد بیشترین و شهرستان رامسر با ۳ مورد کمترین فوتی ناشی از تصادفات رانندگی در این مدت داشته اند.

کاهش ۴ درصدی مصدومان تصادفات رانندگی

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران به کاهش ۴ درصدی مصدومان تصادفات رانندگی در استان اشاره کرد و افزود: در این مدت ۹ هزار و ۲۷ نفر مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی مراجعه کردند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۴ درصد کاهش داشت.