کد خبر: 11965تاریخ انتشار : ۱۸:۴۹:۱۱ - سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

پلیس خبر داد: انهدام باند سارقان حرفه‌ای در شهرستان جویبار

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از انهدام باند سارقان حرفه‌ای و دستگیری ۴ سارق در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و تجاری در شهرستان جویبار موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. […]

پلیس خبر داد: انهدام باند سارقان حرفه‌ای در شهرستان جویبار

فرمانده انتظامی شهرستان جویبار از انهدام باند سارقان حرفه‌ای و دستگیری ۴ سارق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی شهرستان جویبار گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی و تجاری در شهرستان جویبار موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود:کار آگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انچام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، موفق به شناسایی ۴ سارق حرفه‌ای اهل یکی از شهرستان‌های همجوار که به صورت باندی در این شهرستان فعالیت می‌کردند، شدند.

سرهنگ جعفری گفت: متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۵ فقره سرقت در این شهرستان اعتراف کردند.

او افزود: ضمن کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان، این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان جویباراز شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر قانونی و محرمانه توسط افراد مشکوک مراتب را در اسرع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.