کد خبر: 12004تاریخ انتشار : ۱۴:۳۲:۵۲ - شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

سرمربی نساجی: در تراکتور بودم اما الان تمام تلاشم برای نساجی خواهد بود/ انگیزه بچه‌هایم برای پیروزی در این بازی است

سرمربی نساجی مازندران در خصوص آخرین شرایط تیمش پبش از جدال با تراکتور توضیح داد. به گزارش مازنی خبر ، رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. بچه‌ها با انگیزه تمرین می‌کنند. مشکلات درون‌تیمی […]

سرمربی نساجی: در تراکتور بودم اما الان تمام تلاشم برای نساجی خواهد بود/ انگیزه بچه‌هایم برای پیروزی در این بازی است

سرمربی نساجی مازندران در خصوص آخرین شرایط تیمش پبش از جدال با تراکتور توضیح داد.

به گزارش مازنی خبر ، رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص شرایط تیمش پیش از دیدار مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. بچه‌ها با انگیزه تمرین می‌کنند. مشکلات درون‌تیمی داریم اما این باعث نمی‌شود که از انگیزه بچه‌ها کم شود اما این را باید بگویم که این مشکلات باعث می‌شود زمان را از دست بدهیم.

وی ادامه داد: قاضی، کفشگری و باباگلی هنوز کارت بازی‌شان صادر نشده است. آنها به ما اعتماد کردند ولی از نظر اخلاقی ما را اذیت می‌کنند. نساجی یک اسم بزرگ است و امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتش حل شود.

مهاجری درباره دیدار مقابل تراکتورسازی تصریح کرد: تراکتورسازی یک تیم بسیار خوب با مهره‌های خوب و مدیران لایق است. آنها استاندارد قهرمانی را دارند البته امسال این تیم به همراه سپاهان نشان دادند راه‌شان را برای رسیدن به عنوان قهرمانی هموار کرده‌اند. البته هنوز قضاوت در خصوص قهرمان لیگ زود است.

سرمربی نساجی درباره اینکه وی فصل گذشته مشاور باشگاه تراکتورسازی بوده است، بیان داشت: من مدیر تراکتور بودم اما الان هم برای موفقیت تیمم تلاشم را انجام می‌دهم.

مهاجری در خصوص آخرین مصدومیت مهاجمان تیمش گفت: مهدی نظری، اصغر عاشوری و میلاد سرلک مصدومان تیم من هستند. آنها تمام تلاششان را انجام می‌دهند تا به بازی برسند و همین تلاش آنها برای من افتخار است.