کد خبر: 12008تاریخ انتشار : ۱۴:۳۵:۵۷ - شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد: کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندران

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در سالجاری خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، حبیب حسین زادگان با تبریک هفته تربیت بدنی، از کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندران در سالجاری خبر داد و اظهار داشت: ورزش مازندران قلب ورزش و ستاره درخشان ورز‌ش کشور است. وی […]

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد: کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندران

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران از کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در سالجاری خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، حبیب حسین زادگان با تبریک هفته تربیت بدنی، از کسب ۲۵۰ مدال توسط ورزشکاران مازندران در سالجاری خبر داد و اظهار داشت: ورزش مازندران قلب ورزش و ستاره درخشان ورز‌ش کشور است.

وی با اعلام اینکه ورزشکاران مازندران سه سال متوالی رکورد مدال آوری را شکستند،افزود: مازندران جزء استان های برتر در سرانه ورزشی است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: تلاش میکنیم تا پایان دولت تدبیر و امید طرح های نیمه تمام ورزشی را به پایان برسانیم.

وی با تاکید بر اینکه ورزش یکی از مهم ترین راهکارهای دست یابی به نشاط و سلامت جسمانی است، اعلام کرد: عملیات بازسازی استادیوم شهید متقی ساری بزودی به دست استاندار محترم کلنگ زنی می شود .

حسین زادگان به مشارکت سمن ها در حوزه ورزش خبر داد و افزود: سمن ها به لحاظ کمی و کیفی مشارکت خوبی با اداره کل ورزش و جوانان دارند.

وی با بیان اینکه در مباحث فرهنگی هدف تقویت اعتقادات و باورها ورزشکاران است،ادامه داد: در حوزه ورزش همگانی برنامه های متنوعی را دست اقدام داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران تقویت اعتقادات و باورهای ورزشکاران را از اهداف فرهنگی این نهاد ورزشی دانست و گفت: توسعه ورزش بانوان با حفظ باورها و ارزش ها و تاکید بر حجاب در دستور کار است.

هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا ۲ آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی برگزار می شود.