کد خبر: 12087تاریخ انتشار : 8:42:21 - جمعه 25 اکتبر 2019

سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران: پژوهش در ورزش و جوانان مازندران رنگ و لعاب جدیدی گرفت

نشست هم اندیشی دبیران شورای پژوهش منطقه یک کشور با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ساری برگزار شد به گزارش مازنی خبر ، با حضور دکتر فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان، محمد رضایی رئیس فدراسیون اسکیلت جمهوری اسلامی ، آقای […]

سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران: پژوهش در ورزش و جوانان مازندران رنگ و لعاب جدیدی گرفت

نشست هم اندیشی دبیران شورای پژوهش منطقه یک کشور با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران در ساری برگزار شد

به گزارش مازنی خبر ، با حضور دکتر فضلی رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان، محمد رضایی رئیس فدراسیون اسکیلت جمهوری اسلامی ، آقای ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور، حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، دکتر کلاشلو معاون مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان، ییلاقی اشرفی معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل، نشست هم اندیشی دبیران شورای پژوهش ادارات کل منطقه یک کشور در مازندرا برگزار شد.
دکتر فضلی در این نشست گفت : با پشتوانه مطالعاتی و ظرفیت حضور قهرمانان ملی و المپیکی در مازندران می تواند طرح پایلوت حمایت اجتماعی قهرمانان استان را اجرایی نمود.
وی گفت : ثبت ۱۹۶ طرح پژوهشی در سامانه، حاصل تلاش دبیران شورای پژوهش ادارات کل است که باید قدردان این زحمات باشیم.
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان ضمن بررسی و اعلام عملکرد شوراهای پژوهش در ادارات کل منطقه یک کشور گفت : تلاش مان در وزاتخانه بر این است که طرح های پژوهشی بصورت متمرکز بررسی شود .
وی با برشمردن مزیت های استان مازندران، از طرح ساماندهی ورزش های ساحلی و طرح مربوط به جوانان ، بعنوان طرح های مهم قابل پژوهش در این استان یاد کرد و گفت : با توجه به سرمایه های ورزشی، مدیریتی این استان لازم است بدنیال یک سیستم برای حمایت از قهرمانان ورزشی در سنین پس از بازنشستگی باشیم و این می تواند بعنوان یک طرح در مرکز پژوهش ها پیگیری و اجرایی شود.

*** حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در این نشست هم اندیشی ضمن خیرمقدم به میهمانان حاضر گفت : امیدواریم نشست های پژوهشی خروجی خوبی داشته باشد تا موجب اعتلای ورزش و جوانان گردد.
وی توجه به پژوهش را نیاز دستگاه ورزش و جوانان دانست و تاکید کرد؛ استان مازندران به لحاظ شرایط خاص خود در برخورداری از جامعه آماری مناسب جوانان و همچنین ورزشکار و قهرمان پرور بودن این استان می تواند پایلوت بسیاری از پژوهش ها در وزارت ورزش و جوانان باشد.

*** محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز در نشست هم اندیشی دبیران پژوهش ادارات کل ورزش و جوانان منطقه یک کشور گفت : پژوهش در ورزش و جوانان مازندران رنگ و لعاب جدیدی گرفت و به سمتی می رود که از ورزش قهرمانی عقب نماند.
وی که بعنوان یکی از مدیران جوان دستگاه ورزش و جوانان شناخته می شود افزود؛ ورزش مازندران بی نظیر است و این حجم از مدال آوری نشان از جوانان نخبه و موثر دارد و امید داریم موضوع پژوهش جدی تر دنبال شود.
ییلاقی اشرفی ضمن برشمردن اثرات مطلوب پژوهش و مطالعات، در کارآمدی هر سازمانی گفت : نشست های پژوهشی، زمینه ساز افتخارات بیشتر جوانان و ورزشکاران خواهد شد.