کد خبر: 12089تاریخ انتشار : 8:49:04 - جمعه 25 اکتبر 2019

انتقاد فرماندار تنکابن از عدم گره‌گشایی مشکلات مردم در بعضی ادارات این شهرستان / شهردار تنکابن، مدیر نمونه شهرستان شد

فرماندار تنکابن از آنچه که “مدیریت انفعالی” در بعضی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان نامید انتقاد کرد و گفت : متاسفانه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان مدیریت انفعالی را در دستور کار خود قرار داده اند که اصلا قابل قبول نیست چرا که با این شیوه نمی‌توان انتظارات مردم را برآورده کرد. به گزارش مازنی خبر […]

انتقاد فرماندار تنکابن از عدم گره‌گشایی مشکلات مردم در بعضی ادارات این شهرستان / شهردار تنکابن، مدیر نمونه شهرستان شد

فرماندار تنکابن از آنچه که “مدیریت انفعالی” در بعضی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان نامید انتقاد کرد و گفت : متاسفانه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان مدیریت انفعالی را در دستور کار خود قرار داده اند که اصلا قابل قبول نیست چرا که با این شیوه نمی‌توان انتظارات مردم را برآورده کرد.

به گزارش مازنی خبر ، سیدامیر حسینی‌جو در جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن افزود : در برخی دستگاهها به گونه ای با ارباب رجوع برخورد می شود که انگار جای کارشناس با مدیر اداره عوض شده و دستور مدیر مورد توجه کارشناس قرار نمی گیرد.

وی بر ضرورت تقویت نقاط ضعف در این دستگاهها تاکید کرد و اظهار داشت : مدیران دستگاه ها از اینکه زیر سئوال دستگاههای نظارتی قرار می گیرند ناراحت نباشند و درصدد رفع نقاط ضعف و کاهش بروکراسی های اداری برآیند.

حسینی جو همنچنین از حضور نیافتن برخی مدیران دستگاهها در مناسبت های ملی و مذهبی انتقاد کرد و گفت : از تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان تنها ۲۲ مدیر در اینگونه جلسات شرکت می کنند و آن تعدادی هم که حضور ندارند گویی هنوز خود را با نظام جمهوری اسلامی مطابقت نداده اند.

وی به پایین بودن کیفیت برخی طرح های گردشگری در ساحل و مناطق جنگلی اشاره کرد و افزود : متاسفانه بسیاری از این طرح ها حتی از داشتن چند چشمه سرویس بهداشتی محروم هستند و اینگونه مکان ها اصلا در شان و منزلت مردم و گردشگران نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : ظاهرا برای برخی دستگاه های متولی ساختن تعدادی چشمه سرویس بهداشتی از شکافتن اتم هم سخت تر است و اینگونه نگاه ها می تواند آینده این صنعت را در منطقه به خطر بیندازد.

وی یادآور شد : باید تمامی اقدامات دستگاه ها در جهت خدمات رسانی به مردم باشد تا مشکلات آنها به حداقل برسد.

امام جمعه شهرستان تنکابن هم در این جلسه با اشاره به مشکلات مردم با زمین های بنیاد مستضعفان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست برای حل این مشکلات چاره اندیشی کنند و اگر لازم است قوانینی برای این منظور به تصویب برسانند.

حجت الاسلام سیدمهدی هدایتی همچنین با اشاره به شیوع آفت های مختلف برای محصولات کشاورزی و باغی ، افزود : مسئولان و کارشناسان جهادکشاورزی باید قبل از اینکه آفات زمین های کشاورزی و باغی مردم آسیب وارد کند نسبت به مبارزه با این آفات برنامه ریزی و تلاش کنند.

در پایان شورای اداری از مهندس محمد زرودی شهردار شهر تنکابن به عنوان مدیر نمونه شهرستان تقدیر صورت گرفت.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

http://uupload.ir/files/zq8n_photo_2019-10-24_21-59-09.jpg