کد خبر: 12224تاریخ انتشار : ۸:۴۸:۴۳ - یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸

قدردانی استاندار مازندران از اسطوره‌های کشتی ایران

استاندار مازندران از عبدالله موحد و امامعلی حبیبی، اسطوره‌های کشتی ایران و مازندران قدردانی کرد. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در دیدار با عبدالله موحد و امامعلی حبیبی، اسطوره‌های کشتی ایران و مازندران گفت: مردم ما قدر قهرمانان و پهلوانان ورزشی خود را می‌داند و به سرمایه‌های انسانی خود افتخار […]

قدردانی استاندار مازندران از اسطوره‌های کشتی ایران

استاندار مازندران از عبدالله موحد و امامعلی حبیبی، اسطوره‌های کشتی ایران و مازندران قدردانی کرد.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان استاندار مازندران در دیدار با عبدالله موحد و امامعلی حبیبی، اسطوره‌های کشتی ایران و مازندران گفت: مردم ما قدر قهرمانان و پهلوانان ورزشی خود را می‌داند و به سرمایه‌های انسانی خود افتخار می‌کند.

او افزود: الگو‌های موفق و خوب می‌توانند مبنای رفتار صحیح جامعه باشند، باید الگوسازی و الگو‌های موفق را به جامعه بویژه جوانان معرفی کنیم.

حسین زادگان گفت: از رامسر تا گلوگاه سالن‌ها و استادیوم‌های ورزشی ساخته و تجهیز شده که فقط در یک مورد ۲۰ میلیارد تومان برای تجهیز استادیوم شهید وطنی قائم شهر هزینه شده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه مرحله اول زمین فوتبال بابل به اتمام رسید و ساخت فاز دوم نیز آغاز شده است، افزود: استادیوم ورزشی نوشهر با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است و ایجاد سالن‌های چند منظوره نیز در استان در دستور کار قرار گرفته است.

در پایان این نشست از امامعلی حبیبی با ۴ نشان جهان و المپیک و موحد با ۶ نشان جهان و المپیک، پرافتخارترین آزادکار تاریخ کشتی کشور به منظور دستاورد‌های ورزشی جهانی این پهلوانان قدردانی شد.

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/8/12/10816153_163.jpg