کد خبر: 12253تاریخ انتشار : ۸:۱۲:۲۸ - دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸

دعوت جمعی از نخبگان و چهره‌های سیاسی از رضا گرزین برای شرکت در انتخابات / غلام گرزین دست برادرش را خواهد گرفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : هر چه به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم خبر از ورود چهره های جدیدتری در این عرصه خواهیم شنید. به گزارش مازنی خبر ، از حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه شمالی خبر رسیده است که «دکتر رضا گرزین» […]

دعوت جمعی از نخبگان و چهره‌های سیاسی از رضا گرزین برای شرکت در انتخابات / غلام گرزین دست برادرش را خواهد گرفت

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی : هر چه به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی نزدیک می شویم خبر از ورود چهره های جدیدتری در این عرصه خواهیم شنید.

به گزارش مازنی خبر ، از حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه شمالی خبر رسیده است که «دکتر رضا گرزین» مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه ای مازندران و مدیرکل فعلی این سازمان در استان تهران ، بعد از مشورت با نخبگان سیاسی و اجتماعی ، عزم خود را برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جزم کرده است.

دکتر رضا گرزین که در زمان حضورش در استان مازندران توانسته بود عملکرد بسیار موفقی از خود در اداره کل فنی و حرفه ای استان بر جا بگذارد برادر کوچکتر غلامرضا گرزین نماینده مردم قائم شهر ، سوادکوه و جویبار در دوره ششم مجلس شورای اسلامی است.

گفته می شود ، با حضور رضا گرزین در عرصه انتخابات ، معادلات سیاسی حوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه شمالی و همچنین به دلیل حمایت غلام گرزین از وی ، برنامه ریزی تعدادی از کاندیداهای این حوزه دستخوش تغییر خواهد شد.

به زودی «مازنی خبر» گزارش مفصلی از فعالیت های انتخاباتی این حوزه انتخابیه منتشر خواهد کرد.