کد خبر: 12262تاریخ انتشار : ۹:۰۱:۵۲ - دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸

دکتر عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقا شد

مازنی خبر : طی حکمی از سوی دکتر عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در سمت خود ابقا شد. به گزارش مازنی خبر ، بر اساس این حکم دکتر علی عباسی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقا شد. در این حکم آمده است: نظر به تخصص […]

دکتر عباسی مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقا شد

مازنی خبر : طی حکمی از سوی دکتر عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور، مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در سمت خود ابقا شد.

به گزارش مازنی خبر ، بر اساس این حکم دکتر علی عباسی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقا شد.

در این حکم آمده است:
نظر به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ در سمت مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران ابقاء می‌گردید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و بهره‌گیری از نظرات صاحب‌نظران و کارشناسان و ظرفیت‌های علمی، تخصصی و نیروی انسانی موجود در انجام وظایف محوله نهایت سعی و تلاش خود را مبذول نمایید.
انتظار است تا با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات قانونی، سیاستها و برنامه‌های بالادستی از قبیل برنامه چهارم توسعه قضایی، برنامه ششم توسعه کشور و برنامه تحول سازمان، اقدامات پیوست را در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمات در حوزه تحت مدیریت و واحدهای تابعه معمول فرمایید. امید است در سایه الطاف الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر (عج) و نصب ‌العین قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

دکتر عباس مسجدی آرانی
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور