کد خبر: 12270تاریخ انتشار : ۷:۱۳:۱۲ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸

پیگیری‌های رضیان برای کاهش مشکلات باشگاه نساجی / نماینده‌ای برای هواداران

عبدالله رضیان نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی طی نشستی که عصر دوشنبه با مسئولین فدراسیون فوتبال و ابراهیم شکوری دبیرکل این فدراسیون داشت، خواستار صدور کارت تمام بازیکنان نساجی مازندران جهت حضور در مسابقات لیگ برتر شد. به گزارش مازنی خبر ، رضیان در این‌ جلسه بر حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در […]

پیگیری‌های رضیان برای کاهش مشکلات باشگاه نساجی / نماینده‌ای برای هواداران

عبدالله رضیان نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی طی نشستی که عصر دوشنبه با مسئولین فدراسیون فوتبال و ابراهیم شکوری دبیرکل این فدراسیون داشت، خواستار صدور کارت تمام بازیکنان نساجی مازندران جهت حضور در مسابقات لیگ برتر شد.

به گزارش مازنی خبر ، رضیان در این‌ جلسه بر حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در فوتبال تاکید کرد و خواستار مهلتی یک تا دو ساله برای مالکان تیم شد، تا در این فرصت به پرداخت بدهی‌های انباشته‌شده بپردازند.

رضیان با عنوان اینکه با شرایط موجود و حال ناخوش اقتصادی، باید بین بخش خصوصی و باشگاه‌هایی که با هزینه بیت‌المال پیش می‌روند، تفاوتی قائل شد، بیان کرد: فدراسیون فوتبال باید بخش خصوصی را دلگرم کند نه اینکه باعث سرخوردگی آنها شود.

همچنین در این جلسه مقرر شد این درخواست و مطالبه بحق باشگاه ریشه‌دار نساجی طی نشست دیگری که با مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و‌ جوانان در هفته آینده صورت خواهد گرفت، ابتدا مجوز صدور کارت‌ بازی سه بازیکن دیگر و نیز مهلت بلندمدت برای پرداخت بدهی‌های انباشته که مربوط به سال‌های قبل است، پیگیری شود، چرا که با این اوضاع و احوال و شرایط به‌وجودآمده توسط فدراسیون، تمرکز مالکین و کادر مدیریتی، فنی و خصوصاً هواداران فهیم به‌جای پیشبرد اهداف باشگاه در لیگ برتر، به حواشی موجود پرداخته شده و این اصلاً به صلاح تنها تیم محبوب شمال ایران “نساجی قائم‌شهر” نیست.

http://uupload.ir/files/3bk5_photo_2019-11-04_21-56-45.jpg