کد خبر: 12280تاریخ انتشار : ۷:۳۸:۳۸ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸

طرح تشکیل استان مازندران غربی در مجلس اعلام وصول شد! / نانواکناری: مجمع نمایندگان طرح مازندران غربی را قبول ندارد

صبح دوشنبه با این عنوان که “طرح تشکیل استان مازندران غربی اعلام وصول شد” در فضای مجازی دست به دست شد و رئیس مجمع نمایندگان با تائید این موضوع، گفت: مجمع نمایندگان مازندران این طرح را قبول ندارد. در حالیکه مردم مازندران همانند سایر مردم در سراسر کشور، برای اعلام انزجار از استکبار جهانی به […]

طرح تشکیل استان مازندران غربی در مجلس اعلام وصول شد! / نانواکناری: مجمع نمایندگان طرح مازندران غربی را قبول ندارد

صبح دوشنبه با این عنوان که “طرح تشکیل استان مازندران غربی اعلام وصول شد” در فضای مجازی دست به دست شد و رئیس مجمع نمایندگان با تائید این موضوع، گفت: مجمع نمایندگان مازندران این طرح را قبول ندارد.

در حالیکه مردم مازندران همانند سایر مردم در سراسر کشور، برای اعلام انزجار از استکبار جهانی به خیابان ها آمده بودند و فریاد هیهات من الذله را سر می دادند، موضوعی در فضای مجازی با این عنوان که ” طرح تشکیل استان مازندران غربی اعلام وصول شد” دست به دست شد.

موضوعی که به نظر می‌رسد از سوی تعدادی از نمایندگان این استان، آن را کلید زده‌اند.

تعدادی از منابع آگاه در غرب مازندران این طرح را به انتخابات اسفند ماه امسال مربوط می‌دانند.

ولی‌الله نانواکناری رئیس مجمع نمایندگان مازندران، در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به این موضوع، اظهار کرد: اعلام وصول این طرح موضوع مهمی نیست و جای نگرانی ندارد.

وی تصریح کرد: تعدادی از نمایندگان غرب مازندران این طرح را امضا کردند و در حال پیگیری آن هستند اما موضوع مهمی نیست و مجمع نمایندگان آن را قبول ندارد.

یوسف نژاد نماینده مردم ساری این کار را شیطنت انتخاباتی شریعت نژاد و احمدی لاشکی دو نماینده غرب استان مازندران در مجلس خواند.