کد خبر: 12322تاریخ انتشار : 15:01:13 - پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران: حال و روز جامعه بازنشستگی خوب نیست

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند. نصرالله دریابیگی در نهمین گردهمایی اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمربگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان […]

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران: حال و روز جامعه بازنشستگی خوب نیست

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران گفت: متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

نصرالله دریابیگی در نهمین گردهمایی اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمربگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان با بیان اینکه کارگران و بازنشستگان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران نقش بسزایی داشتند،گفت: کارگران و بازنشستگان قبل از انقلاب به دستور حضرت امام شورای اعتصاب تشکیل دادند و از قبل از انقلاب پای آرمان های مقدس این انقلاب مقدس و کبیر ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه علیرغم ادعای پوچ و کذب بیگانگان و دشمنان این انقلاب مقدس در تمامی این چهل سال در کشور آزادی وجود داشته و کارگران و بازنشستگان همواره حرف دل و معضلات و مشکلات خود را اعلام و بیان کردند.

دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در ادامه گفت: متاسفانه حال و روز جامعه کارگری و بازنشستگی خوب نیست و صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

وی با بیان اینکه مشکلات درمانی و معیشتی از مهم ترین مشکلات اصلی جامعه بازنشستگی و مستمری می باشد،گفت:با توجه به تحریم‌ها و مشکلات جامعه کارگری و بازنشستگی تقاضا داریم که در خصوص طرح همسان‌سازی حقوق کارگران و بازنشستگان نگاه ویژه‌ای اعمال گردد.

این نماینده کارگری با بیان این سوال که آیا مسئولین با حداقل حقوق می‌توانید امورات زندگی خود را بگذرانید، گفت: حقوق دریافتی کارگران، بازنشستگان و مستمری‌بگیران تنها کفاف هزینه‌ی یک‌هفته از زندگی‌شان را می‌دهد و این امر موجب گردیده که شرمنده‌ی خانواده‌های‌شان شوند.

وی با اشاره به اهمیت انتخابات آتی مجلس ادامه داد: انتخابات مجلس را پیش رو داریم و قطعا به کسانی که در ۴ سال گذشته دلسوز جامعه کارگری و بازنشستگی نبوده اند، رای نخواهیم داد.

حال و روز جامعه بازنشستگی خوب نیست