کد خبر: 1233تاریخ انتشار : ۲۱:۱۳:۳۳ - سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷

رئیس هیات فوتبال قائم‌شهر در گفتگو با «مازنی خبر» : پیگیری استاندار نقطه قوت بازسازی استادیوم شهید وطنی است / تمام مسئولیت های هیات فوتبال در دستان پیشکسوتان است

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : مسیر درستی که هیات فوتبال قائم شهر در یک سال اخیر انتخاب کرده باعث شده است تا تیم های متعددی از این شهرستان در لیگ های مختلف فوتبال کشور به موفقیت های چشمگیری دست یابند. به همین بهانه با «رضا درویشی» همکلام شدیم . وی در سال های […]

اختصاصی مازنی خبر / گروه ورزشی : مسیر درستی که هیات فوتبال قائم شهر در یک سال اخیر انتخاب کرده باعث شده است تا تیم های متعددی از این شهرستان در لیگ های مختلف فوتبال کشور به موفقیت های چشمگیری دست یابند.

به همین بهانه با «رضا درویشی» همکلام شدیم . وی در سال های ۶۸ تا ۷۵ در تیم های مختلفی مانند منتخب آموزشگاه های استان مازندران ، جوانان و امیدهای صنعت نفت قائم شهر به عنوان دروازبان بازی کرده است ولی یک مصدومیت جدی باعث شد تا در جوانی بازی فوتبال را کنار بگذارد. درویشی البته پس از چند سال در مسابقات درون سازمانی کارکنان زندان های کشور به بازی هایش ادامه داد و همواره در این مسابقات به عنوان دروازبان برتر انتخاب شد.

اما گذر زمان بار دیگر باعث پیوند بین رضا درویشی با فوتبال قائم شهر شده است و وی در حال حاضر به عنوان رئیس هیات فوتبال این شهرستان مشغول فعالیت می باشد.

http://mazaninews.ir/wp-content/uploads/photo_2018-06-05_20-06-09.jpg

ماحصل گفتگوی «مازنی خبر» با «رضا درویشی» را در زیر بخوانید :

*** زمانیکه به هیات فوتبال قائم شهر آمدم سعی کردم در دو حوزه نیروی انسانی و سخت افزاری تغییراتی را ایجاد کنم. در بحث سخت افزاری با کمک خیرین بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برای هیات تجهیزات خریداری شد. در بحث نیروی انسانی نیز تمامی مسئولیت های کمیته های مختلف هیات را به پیشکسوتان فوتبال قائم شهر سپردم. بنده اعتقاد دارم پیشکسوتان صاحبان اصلی هیات فوتبال هستند . در حال حاضر علاوه بر کمیته های مختلف ، آقایان حسین مسگرساروی به عنوان قائم مقام ، بهرام فروتن به عنوان نائب رئیس ، حسین حاجی به عنوان دبیر هیات و همچنین آقایان رحیم دست نشان و محمدعلی ابراهیمی به عنوان اعضای هیات رئیسه مشغول خدمت به فوتبال شهرستان قائم شهر هستند.

*** در یک سال اخیر با برنامه ریزی های خوبی که در فوتبال قائم شهر انجام شد ، تیم نونهالان شهدای قراخیل قائم شهر به لیگ برتر نونهالان کشور صعود کرد. همچنین تیم نوجوانان نساجی به لیگ دسته ۱ فوتبال کشور و تیم امیدهای این باشگاه هم به لیگ برتر امیدهای کشور صعود کردند. گل سرسبد موفقت تیم های فوتبال قائم شهر هم صعود تیم بزرگسالان نساجی به لیگ برتر فوتبال کشور بعد از ۲۴ سال بود . ما سال آینده برای تیم های بانوان وآقایان فوتسال هم برنامه داریم تا با قدرت تیم های ما در لیگ های برتر بانوان و آقایان فوتسال استان شرکت کنند. در حال حاضر فوتسالیت های بانوی قائم شهری ۴ ملی پوش در رده های مختلف تیم ملی کشور دارند. همچنین ۴ بازیکن قائم شهری هم در رده های مختلف تیم ملی آقایان در حال بازی هستند.

*** در مورد استادیوم شهید وطنی قائم شهر باید بگویم که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا این استادیوم به اولین دیدار نساجی در لیگ برتر برسد. نکته ای که باید در این مورد بگویم این است که حضور جدی و پیگیر آقای استاندار باعث شده است تا عملیات اجرائی بازسازی استادیوم با سرعت زیادی در حال انجام شدن باشد. آقای نبیان معاون عمرانی استانداری به نمایندگی از آقای استاندار حداقل ۴ بار در هفته و همچنین آقای حسین زادگان مدیرکل ورزش مازندران و آقای محمدی فرماندار قائم شهر هر روز شخصاً از استادیوم بازدید می کنند تا مشکلی در مسیر اجرا ایجاد نشود. بازسازی سکوی بتنی و بعضی بخش های دیگر استادیوم نیز به شهرداری قائم شهر سپرده شده است و آنها نیز با جدیت در حال کار هستند. بنده به شخصه به هواداران نساجی عرض می کنم پیگیری های آقای استاندار نقطه قوت است و مردم نگرانی بابت رسیدن استادیوم به مسابقات لیگ برتر نداشته باشند.

*** مسابقات امسال جام رمضان شهرستان قائم شهر با حضور ۳۰ تیم در رده بزرگسالان ، ۲۴ تیم در رده های مختلف پایه و ۶ تیم در رده بانوان برگزار شد که تنها مسابقات نیمه نهائی ، رده بندی و فینال مسابقات بزرگسالان باقی مانده است. بازی های نیمه نهائی جمعه و بازی های رده بندی و فینال شنبه بعد از افطار برگزار خواهند شد.

*** مسابقات جام رمضان امسال با شور و حرارت خاصی در حال برگزاری است و سعی کرده ایم به دلیل حساسیت های موجود از داوران لیگ برتری و دسته اولی استفاده کنیم. در پایان مسابقات به تیم های قهرمان ، نائب قهرمان و سوم به ترتیب ۲ میلیون تومان ، ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۸۰۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

*** در مسیری که هیات فوتبال قائم شهر در آن قرار دارد مطمئناً موانع متعددی وجود خواهد داشت لذا از تمام دلسوزان فوتبال قائم شهر درخواست دارم در کنار هیا ت فوتبال حضور داشته باشند. امیدواریم تیم بزرگ نساجی قائم شهر که بعد از سال ها به جایگاه اصلی اش رسیده است در فصل آینده لیگ برتر با حمایت هواداران به مقام مناسبی دست یابد. جا دارد از این فرصت استفاده کنم و از هوادارانی که این روزها در استادیوم وطنی حضور فعالی دارند تشکر کنم که در کنار عوامل اجرائی تلاش می کنند تا استادیوم برای شروع مسابقات لیگ برتر آماده شود. همچنین بعد از یک فصل فوتبالی سخت از عکاسان و خبرنگاران ورزشی که در سرما و گرما در راستای اطلاع رسانی شفاف تلاش کردند قدردانی می کنم. امیدوارم همه ی دلسوزان تلاش کنیم تا فوتبال قائم شهر همواره در جایگاه اصلی اش حضور داشته باشد.