کد خبر: 12331تاریخ انتشار : 18:52:20 - پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019

نماینده مردم همدان در جمع کارگران بازنشسته مازندران: متاسفانه در برنامه ها و عملکرد دولت شفافیت وجود ندارد

نماینده همدان در مجلس‌ در همایش نمایندگان بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران؛ فقدان شفافیت در برنامه ها و عملکرد دولت را یک مسئله مهم عنوان کرد. حمیدرضا حاج بابایی در جمع اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمری بگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان، گفت: متاسفم از این که ۶۰ درصد […]

نماینده مردم همدان در جمع کارگران بازنشسته مازندران: متاسفانه در برنامه ها و عملکرد دولت شفافیت وجود ندارد

نماینده همدان در مجلس‌ در همایش نمایندگان بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران؛ فقدان شفافیت در برنامه ها و عملکرد دولت را یک مسئله مهم عنوان کرد.

حمیدرضا حاج بابایی در جمع اعضای هیات رئیسه کانون های بازنشستگی و مستمری بگیران تامین اجتماعی سراسر استان مازندران در شهر همدان، گفت: متاسفم از این که ۶۰ درصد کارگران زیر خط فقر زندگی می کنند و با حداقل حقوق زندگی می کنند و از دولت انتقاد دارم که در بحث همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تعلل ورزیده است در حالی که منابع لازم در برنامه ششم توسعه دیده شده بود.

حاج بابایی که در تدوین برنامه های سوم تا ششم توسعه مشارکت داشته می گوید: دولت ادعای شفاف سازی در تمامی امور را دارد اما در بحثی همچون یارانه ها و گرانی ها با مردم صادقانه صحبت نمی کند.

این‌ نماینده مجلس با اشاره به زیرساخت های قوی کشور در بحث اقتصاد گفت : درآمد های حاصل از هدفمندی یارانه ها در سال جاری به ۱۰۲ هزار میلیارد تومان می رسد اما دولت به جای شفاف سازی مدام در اندیشه قطع یارانه های مردم است.

حاج بابایی با تاکید بر این که بالاترین و بهترین مجلس، مجلسی است که عدالت را فریاد بزند، گفت: متاسفانه همکارانم در محافل به گونه ای حرف می زنند و موقع رای دادن طور دیگری عمل می کنند.

وی گفت: کارگران و بازنشستگان مطالبات به حق خویش را فریاد بزنند و مجلس و دولت نیز رسیدگی به مشکلات این اقشار محترم را در دستور کار خود قرار دهند.

درآمد های حاصل از هدفمندی یارانه ها در سال جاری به ۱۰۲ هزار میلیارد تومان می رسد/متاسفانه در برنامه ها و عملکرد دولت شفافیت وجود ندارد