کد خبر: 12336تاریخ انتشار : 19:03:31 - پنج‌شنبه 7 نوامبر 2019

رئیس مجمع نمایندگان مازندران : در خصوص برون رفت از چالش پسماند در مازندران نیارمند حمایت هستیم

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خطاب به حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی،گفت: استان مازندران با چالش پسماند مواجه است و در این مسیر برای برطرف کردن این معضل نیاز به حمایت داریم. به گزارش مازنی خبر ؛ ولی‌الله نانوا کناری در آئین تکریم و معارفه نمایندگان سابق و جدید ولی‌فقیه در مازندران […]

رئیس مجمع نمایندگان مازندران : در خصوص برون رفت از چالش پسماند در مازندران نیارمند حمایت هستیم

رئیس مجمع نمایندگان مازندران خطاب به حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی،گفت: استان مازندران با چالش پسماند مواجه است و در این مسیر برای برطرف کردن این معضل نیاز به حمایت داریم.

به گزارش مازنی خبر ؛ ولی‌الله نانوا کناری در آئین تکریم و معارفه نمایندگان سابق و جدید ولی‌فقیه در مازندران و امام‌جمعه ساری اظهار داشت: آیت‌الله طبرسی نماینده سابق رهبری در مازندران شخصیتی فاضل بودند و در دوران مسئولیت خود برای اتحاد استان و برطرف کردن مشکلات تلاش کردند.

وی خطاب به حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی،افزود: استان مازندران با چالش پسماند مواجه است و در این مسیر برای برطرف کردن این معضل نیاز به حمایت داریم.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران ،گفت: دپوی زباله در سواحل و جنگل‌های مازندران شایسته مردمان این استان و گردشگران نیست.

نانواکناری با ابراز نارضایتی مردم و مسئولان مازندران از مطرح‌شدن طرح انتقال آب دریای خزر به استان سمنان، افزود: اجرای این طرح مانند کبریتی در باروت عمل می‌کند. این کبریت باروت محیط‌زیست کشور را به انفجار تبدیل می‌کند و خطرات زیست‌محیطی به دنبال خواهد داشت؛ و باید جلوی چنین اقداماتی گرفته شود.

وی بیان کرد: مجمع نمایندگان مازندران از نمایندگی ولی‌فقیه آیت‌الله محمدی لائینی حمایت می‌کند و دررسیدن به اهداف نظام آمادگی همکاری را با ایشان داریم.