کد خبر: 12480تاریخ انتشار : ۱۸:۰۱:۲۰ - جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به افزایش قیمت بنزین: گوش دولت برای شنیدن صدای مردم کر شده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین از سوی دولت اقدام اشتباهی بوده است گفت: گوش دولت برای شنیدن صدای مردم کر شده است. به گزارش مازنی خبر ، علی محمد شاعری در گفتگو با تسنیم ، با اشاره به اینکه قیمت بنزین از سوی دولت اقدام اشتباهی بوده است اظهار […]

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس با اشاره به افزایش قیمت بنزین: گوش دولت برای شنیدن صدای مردم کر شده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه افزایش قیمت بنزین از سوی دولت اقدام اشتباهی بوده است گفت: گوش دولت برای شنیدن صدای مردم کر شده است.

به گزارش مازنی خبر ، علی محمد شاعری در گفتگو با تسنیم ، با اشاره به اینکه قیمت بنزین از سوی دولت اقدام اشتباهی بوده است اظهار داشت: با وجود اعتراض از سوی نمایندگان، این روزها گوش اجتماعی دولت برای شنیدن صدای مردم ضعیف شده است.

وی با اشاره به افزایش قیمت بنزین این افزایش را بدون هماهنگی با نمایندگان مجلس بیان کرد و افزود: افزایش قیمت بنزین با تصمیم‌گیری سران سه قوا پس از نشست با یکدیگر گرفته شد و این روزها در صحن مجلس هیچ‌ گونه افزایش قیمت در جریان نبوده است.

وی با تاکید بر اینکه افزایش قیمت بنزین یک اشتباهی بود که تصمیم گیری شد، تصریح کرد: با این افزایش این فرآورده دچار مشکلات و چالش‌های شدید اقتصادی خواهیم شد و هر گونه تصمیم‌گیری که سبب افزایش قیمت‌های کالاها و خدمات شود موجب تنش اقتصادی و نارضایتی مردم خواهد شد.

شاعری افزود: حامل‌های انرژی در حوزه اقتصاد کشور نقش پیشران را دارند و افزایش قیمت بنزین تاثیر بر روی افزایش قیمت حمل و نقل، کالاها و خدمات را می‌گذارد. این تصمیم سه قوه کاملاً غیر اصولی بوده و نباید اتخاذ می‌شد.

وی با اعلام اینکه قطعاً نمایندگان اعتراض خود را در صحن مجلس می‌رسانند و به این تصمیم سران سه قوه اعتراض می‌کنند، بیان کرد: امیدواریم که این اعتراض سبب تجدیدنظر نظر دولت شود اگرچه گوش اجتماعی دولت این روزها ضعیف شده است و این صدای مردم بعید است شنیده شود.