کد خبر: 12510تاریخ انتشار : ۱۷:۴۰:۴۸ - شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸

با توجه به کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات صورت پذیرفت؛ استقرار راهداران در محورهای برفگیر مازندران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به هشدار سازمان هواشناسی و ورود توده هوای سرد به کشور ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی ، به اجرای عملیات برفروبی و ایمن سازی جاده های کوهستانی پرداختند. به گزارش مازنی خبر ، […]

با توجه به کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات صورت پذیرفت؛ استقرار راهداران در محورهای برفگیر مازندران

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود : با توجه به هشدار سازمان هواشناسی و ورود توده هوای سرد به کشور ، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی ، به اجرای عملیات برفروبی و ایمن سازی جاده های کوهستانی پرداختند.

به گزارش مازنی خبر ، عباسعلی نجفی ضمن اعلام این مطلب گفت : این اداره کل به منظور حفظ ایمنی جاده ها و تردد روان وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز سوانح رانندگی با کلیه امکانات و اکیپ های راهداری خود آمادگی کامل برای عملیات راهداری را دارد.

وی اظهار داشت: با شروع زمستان ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محورهای مواصلاتی استان مستقر شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران استان طول محورهای برفگیر مازندران را ۳۷۰۰ کیلومتر اعلام و عنوان کرد: در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.

نجفی خاطر نشان ساخت: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

گفتنی است :مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات از آمار و ارقام تردد در محورهای استان و کشور همچنین آگاهی از آخرین وضعیت راهها و انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.