کد خبر: 12629تاریخ انتشار : ۱۱:۳۳:۳۱ - دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸

سپاه: اخبار دستگیری گروه ری استارت در محلات صحت ندارد

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی اعلام کرد: احمد شهرجردی گفت: انتشار اخبار مبنی بر دستگیری گروهی تحت عنوان ری استارت توسط سپاه در شهرستان محلات صحت ندارد و دشمنان به دنبال ناآرام جلوه دادن فضای جامعه هستند. وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در دوره‌های مختلف از انقلاب و پس از ناکامی در جنگ‌های […]

سپاه: اخبار دستگیری گروه ری استارت در محلات صحت ندارد

روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی اعلام کرد: احمد شهرجردی گفت: انتشار اخبار مبنی بر دستگیری گروهی تحت عنوان ری استارت توسط سپاه در شهرستان محلات صحت ندارد و دشمنان به دنبال ناآرام جلوه دادن فضای جامعه هستند.

وی افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در دوره‌های مختلف از انقلاب و پس از ناکامی در جنگ‌های سخت و نیمه سخت روی به جنگ نرم و فرهنگی وحوزه رسانه آورده است.

معاون روابط عمومی سپاه روح الله اظهار کرد: تغذیه و خوراک در جنگ فرهنگی، رسانه‌ای و سایبری، نقشه‌های جدید قدرت‌ها و نظام سلطه بوده که به‌صورت مرموزانه، از سوی سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی هدایت می‌شود.

شهرجردی با اشاره به اینکه اتاق جنگ رسانه‌ای می‌کوشد افکار عمومی جامعه را تحت تاثیر قرار داده و اذهان عمومی را درگیر این گونه مسائل کند، گفت: بدون شک افزایش و ارتقاء سواد رسانه‌ای جامعه و آشنا ساختن مردم با شیوه‌های جدید و پیچیده نظام سلطه در این حوزه، می‌تواند سد بزرگی در برابر توطئه‌ها ایجاد کرده و ملت ایران را همچون دیگر عرصه‌ها، از این میدان پیروز خارج سازد.