کد خبر: 12630تاریخ انتشار : ۱۱:۲۸:۲۰ - دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸

تقدیر وزیر صنعت، معدن و تجارت از استاندار مازندران / رحمانی: تقدیرم را مکتوب به وزیر کشور اعلام میکنم

وزیر صنعت، معدن و تجارت از استاندار مازندران برای تشکیل ستاد فرماندهی نظارت و تنظیم بازار در استان تقدیر کرد. به گزارش مازنی خبر ، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ویدئو کنفرانس زنده که بصورت همزمان با روسای سازمان‌های سراسر کشور برگزار شد از ابتکار احمد حسین زادگان استاندار مازندران در جهت […]

تقدیر وزیر صنعت، معدن و تجارت از استاندار مازندران / رحمانی: تقدیرم را مکتوب به وزیر کشور اعلام میکنم

وزیر صنعت، معدن و تجارت از استاندار مازندران برای تشکیل ستاد فرماندهی نظارت و تنظیم بازار در استان تقدیر کرد.

به گزارش مازنی خبر ، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در ویدئو کنفرانس زنده که بصورت همزمان با روسای سازمان‌های سراسر کشور برگزار شد از ابتکار احمد حسین زادگان استاندار مازندران در جهت تشکیل ستاد فرماندهی نظارت و تنظیم بازار تقدیر کرد.

در این جلسه که روسای سازمان‌های صمت کشور به تشریح فعالیت‌های نظارتی در استان و تصمیمات اتخاذ شده می‌پرداختند حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به دستورات استاندار مازندران جهت فعالیت ستاد فرماندهی نظارت و تنظیم بازار اشاره که رحمانی این تصمیمات را قابل تقدیر دانسته و گفت: تقدیر خودم از استاندار مازندران را به وزارت کشور مکتوب اعلام خواهم کرد.

در پی افزایش قیمت نرخ بنزین، با دستور استاندار مازندران ستاد فرماندهی نظارت و تنظیم بازار با بکارگیری امکانات دستگاه‌های دولتی جهت نظارت و بازرسی و تامین کالا در استان تشکیل که این ستاد هم اکنون مشغول رصد دائم بازار است.