کد خبر: 12656تاریخ انتشار : ۱۸:۱۵:۲۴ - دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸

قاتل متواری در بهشهر شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: فردی که به دلیل اختلاف خانوادگی مرد ۳۵ساله را به قتل رسانده و متواری شده‌بود در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ابراهیم شجاعی در تشریح این خبر گفت: ساعت سه و ۲۰ دقیقه بامداد روز شنبه دوم آذرماه در پی کسب […]

قاتل متواری در بهشهر شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: فردی که به دلیل اختلاف خانوادگی مرد ۳۵ساله را به قتل رسانده و متواری شده‌بود در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ ابراهیم شجاعی در تشریح این خبر گفت: ساعت سه و ۲۰ دقیقه بامداد روز شنبه دوم آذرماه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وجود جسدی نیمه سوخته متعلق به مردی ۳۵ ساله در محور روستایی “پاسند” ، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر افزود: ماموران با بررسی های همه جانبه و آثار بجای مانده بر روی جسد، مبنی بر وقوع قتل، اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند .

شجاعی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی متهم را شناسایی و در عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند .

وی با اظهار این که قاتل فردی ۲۵ ساله است و انگیزه خود را از ارتکاب به این جنایت اختلاف شدید خانوادگی با مقتول بیان کرد، اظهار داشت: قاتل پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

شهرستان حدود ۲۰۰هزار نفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.