کد خبر: 12907تاریخ انتشار : ۱۸:۴۷:۰۴ - یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

مهلت ۲ هفته‌ای فرماندار سیمرغ به برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در مورد تسهیلات اشتغال‌زایی

فرماندار سیمرغ به مدیران دستگاه‌های امدادی و حمایتی این شهرستان مهلت ۲ هفته‌ای داد تا نسبت به تسهیلات اشتغال‌زایی افرادی که مشمول طرح‌ها شده‌اند، سریعا اقدام کنند. به گزارش مازنی خبر ، مجتبی حبیب نژاد روشن  در جلسه اشتغال شهرستان سیمرغ ، افزود : سهم اشتغال نهادهای حمایتی اعم از بهزیستی ، کمیته امداد و […]

مهلت ۲ هفته‌ای فرماندار سیمرغ به برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در مورد تسهیلات اشتغال‌زایی

فرماندار سیمرغ به مدیران دستگاه‌های امدادی و حمایتی این شهرستان مهلت ۲ هفته‌ای داد تا نسبت به تسهیلات اشتغال‌زایی افرادی که مشمول طرح‌ها شده‌اند، سریعا اقدام کنند.

به گزارش مازنی خبر ، مجتبی حبیب نژاد روشن  در جلسه اشتغال شهرستان سیمرغ ، افزود : سهم اشتغال نهادهای حمایتی اعم از بهزیستی ، کمیته امداد و بنیاد شهید شهرستان سیمرغ ۳ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان است که تاکنون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جذب شده است .

وی با اعلام اینکه این میزان تسهیلات برای اشتغال ۷۸ نفر بوده است ، گفت که تاکنون با ارائه تسهیلات برای ۳۸ نفر از مشمولین کمیته امداد ، بهزیستی و بنیاد شهید اشتغال ایجاد شده است .

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه تسهیلات اشتغال نهادهای حمایتی در این شهرستان کمتر از ۵۰ درصد جذب شده است ، افزود : از مدیران دستگاه های حمایتی می خواهم که خودشان پیگیر تسهیلات متقاضیانشان توسط بانکهای عامل باشند تا بتوانیم سهمیه اشتغال این شهرستان را سریعا جذب کنیم .

حبیب نژاد با تذکر به مدیران دستگاه های حمایتی در جذب تسهیلات اشتغال زایی ، گفت : اگر این مساله توسط مدیران دستگاه های حمایتی شهرستان تا ۲ هفته آینده صورت نگیرد ، بنده این مساله را به دستگاه های ذی ربط بالاتر ارجاع خواهم داد .

جذب سه برابری تسهیلات اشتغال روستائی در شهرستان سیمرغ

فرماندار سیمرغ ، افزود : شهرستان سیمرغ در جذب تسهیلات اشتغال روستائی در سطح استان مازندران رتبه دوم را به خود اختصاص داده است .

حبیب نژاد با بیان اینکه سهم اشتغال روستائی شهرستان سیمرغ پنج میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان برای ۴۰ طرح بوده است ، افزود : ۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان جذب شده است که در این شهرستان با جذب ۲۹۷.۹ درصدی مواجه بوده ایم .

وی گفت که با ارائه تسهیلات روستائی در شهرستان سیمرغ تاکنون برای ۲۰۶ نفر شغل ایجاد شده است .