کد خبر: 12913تاریخ انتشار : ۱۸:۴۹:۵۳ - یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

انهدام باند سارقان خودرو در قائم شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از انهدام یک باند سرقت خودرو و اموال داخل خودرو با ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو‌ها در شهرستان قائم شهر، مووضع در دستور کار […]

انهدام باند سارقان خودرو در قائم شهر

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از انهدام یک باند سرقت خودرو و اموال داخل خودرو با ۲۱ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، سرهنگ محمدولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو‌ها در شهرستان قائم شهر، مووضع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه به فردی که دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت در این شهرستان بود مظنون شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ مرادی گفت: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی و بازجویی‌های به عمل آمده به سرقت ۳ خودرو و ۱۸ فقره سرقت اموال داخل خودرو‌ها در این شهرستان با همکاری ۲ نفر از همدستانش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از دستگیری همدستان متهم در عملیاتی ضربتی خبر داد و افزود: متهمان با اوراق کردن خودرو‌های سرقتی، قطعات آن را به فروش رسانده بودند که در ادامه این عملیات قطعات خودرو‌های سرقتی از مخفیگاه آنان کشف شد.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی و همکاری با پلیس، از قرار دادن اشیاء گران قیمت در داخل خودرو‌ها و همچنین پارک آن در مکان‌های فاقد امنیت مناسب خودداری کنند.