کد خبر: 12965تاریخ انتشار : 10:35:09 - سه‌شنبه 10 دسامبر 2019

آقای دامادی؛ به جای فکر کردن به استراماچونی، به فکر گرفتاری‌های مردم باش / دشمن دانا به از نادان دوست!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: همیشه گفته‌اند که دشمن ‌دانا بهتر از دوست‌نادان است و مدیران و مسئولین را باید با میزان توانائی آدم‌های اطراف‌شان مورد بررسی قرار داد. یعنی اگر قرار است که فردی در جایگاهی موفق عمل کند باید حتماً مشاورین خوبی هم در کنارش داشته باشد زیرا مشاور خوب موتور محرک […]

آقای دامادی؛ به جای فکر کردن به استراماچونی، به فکر گرفتاری‌های مردم باش / دشمن دانا به از نادان دوست!

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: همیشه گفته‌اند که دشمن ‌دانا بهتر از دوست‌نادان است و مدیران و مسئولین را باید با میزان توانائی آدم‌های اطراف‌شان مورد بررسی قرار داد. یعنی اگر قرار است که فردی در جایگاهی موفق عمل کند باید حتماً مشاورین خوبی هم در کنارش داشته باشد زیرا مشاور خوب موتور محرک یک مسئول موفق خواهد بود.

نمایندگان مجلس هم از این دسته مسئولین خارج نیستند. یعنی اگر قرار است فردی روی صندلی سبز خانه ملت بنشیند و عملکرد قابل قبولی از خود بر جا بگذارد ، حتماً باید مشاورین خوبی را با خود تا بهارستان همراه سازد در غیر اینصورت شاید نتواند مجدداً از مردم رای اعتماد بگیرد! تجربه هم نشان داده است که نمایندگان موفق در کنارشان دوستان دانائی داشته اند!

از جمله نمایندگانی که به مجلس نهم وارد شد و با استفاده از مشاورین خوب و کاربلد توانست رای خود را برای مجلس دهم نیز تکرار کند ، محمد دامادی بود. نماینده جوان مردم ساری و میاندورود که به گفته بسیاری از کارشناسان فعالیت او در مجلس نهم به مراتب از مجلس دهم تخصصی‌تر بود زیرا درک بهتری از مسائل روز کشور و حوزه انتخابیه در چهار سال اول نمایندگی‌اش داشت.

حالا به نظر می‌رسد این نماینده جوان در آستانه‌ی انتخابات مجلس یازدهم گرفتار بعضی مشاورین جَوگیر و ناکارآمد شده است. همان دوستان نادان که نمی‌دانند چگونه به او خط دهند تا در مورد مسائل مهم روز صحبت کند. به طور مثال همین مصاحبه اخیر او در مورد رفتن سرمربی خارجی استقلال از ایران! مشاورینی که دامادی را به جای فرستادن به سمت حل مشکلات مردم حوزه انتخابیه ، از او در مورد نگرانی‌هایش از رفتن سرمربی استقلال می نویسند. مشاورین جَوگیری که حتی در مصاحبه ای به نقل از او از ایجاد کمپین در مازندران برای جلوگیری از رفتن استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال یاد کرده اند!!! مشاورینی که حتی تحمل نظر مخالفین را ندارند و کامنت‌های مخالفین را از صفحات اینستاگرام نماینده جوان پاک می‌کنند…

چقدر خوب می‌شود یک نفر پیدا شود به دامادی بگوید در حال حاضر بهتر است برای حل مشکلات کشاورزان، باغداران، سرمایه گذاران، صیادان و کارگران از کار بیکار شده ساری و میاندورود کمپین راه بیاندازی تا رفتن یک خارجی از کشور!؟ بهتر است وزرائی را به مجلس بکشانی که گره‌ای از گرفتاری‌های مردم حوزه انتخابیه را باز کنند!‌ بهتر است دادهایت را بر سر مسئولینی بزنی که آب و نان روستائیان ساری و میاندورود در گرو عملکرد آنهاست! بهتر است وزرائی را تا استیضاح بکشانی که اشتغال جوانان بیکار شهرت با دستان آنها ممکن خواهد شد و…

در آستانه انتخابات دوم اسفند ، به نظر می رسید که محمد دامادی در موضوع آسیب‌شناسی و عکس‌العمل نسبت به وقایع مختلف ، به مرز پختگی کامل رسیده باشد اما با این رفتارها ، فعلاً می توان با ابهام در مورد آن سخن گفت.

به جرات می توان گفت ، این روش رفتاری دامادی و اطرافیانش نشان می دهد که دغدغه‌ها نزد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و کاندیدای مجلس یازدهم اولویت بندی نشده است و حتی جای خود را با موضوعات غیرمهم عوض کرده‌اند.

در پایان می‌توان گفت ، دامادی در صورتی که می خواهد حضورش در خانه ملت را برای بار سوم تکرار کند ، نیاز دارد کمی دغدغه‌ها و مشکلات مردم را بهتر بشناسد و اطرافش را خالی‌تر از دوستان نادان کند.