کد خبر: 12979تاریخ انتشار : ۷:۵۳:۰۳ - چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

افشاگری از ستاد انتخاباتی یک کاندیدا در قائم‌شهر / فقط به یک شخص چک ۵ میلیارد ریالی دادند!

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: پیش‌تر در مطالبی به بحث پول‌های کثیف در انتخابات اشاره کرده بودیم. افرادی که در طول سال‌ها مسئولیت‌شان ، با سواستفاده از جایگاه‌، ثروت هنگفتی را برای خود ، خانواده و اطرافیان‌شان اندوخته کردند تا در چنین روزهایی پا به عرصه انتخابات بگذارند و رقابت ناسالمی را با دیگر […]

افشاگری از ستاد انتخاباتی یک کاندیدا در قائم‌شهر / فقط به یک شخص چک ۵ میلیارد ریالی دادند!

اختصاصی مازنی خبر / گروه سیاسی: پیش‌تر در مطالبی به بحث پول‌های کثیف در انتخابات اشاره کرده بودیم. افرادی که در طول سال‌ها مسئولیت‌شان ، با سواستفاده از جایگاه‌، ثروت هنگفتی را برای خود ، خانواده و اطرافیان‌شان اندوخته کردند تا در چنین روزهایی پا به عرصه انتخابات بگذارند و رقابت ناسالمی را با دیگر داوطلبان پشت سر بگذارند.

امروز مدارکی که به پایگاه اطلاع‌رسانی مازنی‌خبر رسیده ، نشان می‌دهد یکی از داوطلبان حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ برای جذب افراد و به اصلاح لیدرهای انتخاباتی ، هزینه‌های بسیاری را انجام داده که خارج از عرف و حتی قوانین انتخابات است.

بنا بر این گزارش، ستاد این داوطلب انتخابات مجلس یازدهم تنها برای جذب یکی از کاندیداهای اسبق شورای اسلامی شهر قائم‌شهر، مبلغ ۵ میلیارد ریال و برای شخص دیگری مبلغ ۱ میلیارد ریال چک کشیده است.

اولاً داوطلبی که تنها برای دو لیدر به بهانه فعالیت در ستاد انتخاباتی‌اش مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان هزینه می‌کند ، چگونه می تواند در مجلس شورای اسلامی، نماینده مناسب و سالمی برای ملت باشد!؟ اگر یک نماینده‌ی مجلس ماهانه ۱۵ میلیون تومان و سالانه ۱۸۰ میلیون حقوق بگیرد (که نمی‌گیرد) ، در ۴ سال می‌شود ۷۲۰ میلیون تومان!!! یعنی این داوطلب در صورت حضور در خانه ملت باید حقوق بیش از ۳ سال از نمایندگی‌اش را فقط برای جبران دستمزد این دو لیدر اختصاص دهد! به راستی این داوطلب در صورت حضور در مجلس، قرار است از چه طریقی به پول دست یابد تا بقیه هزینه‌های انتخاباتی‌اش را جبران کند!؟

و ثانیاً در اینجا نقش نهادهای نظارتی در تائید صلاحیت چیست!؟

در انتها  متذکر می‌شویم ، آنچه که در این مطلب به رشته تحریر درآمد، تصاویر مدارک اثبات آن نزد این پایگاه اطلاع‌رسانی موجود است.