کد خبر: 13000تاریخ انتشار : 17:06:25 - جمعه 13 دسامبر 2019

عبدالله رضیان: وزارت صمت باید موضوع قیمت خودرو را مدیریت کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: علیرغم آنکه گفته می شد افزایش نرخ بنزین موجب افزایش قیمت سایر کالاها نمی شود اما افزایش نرخ بنزین موجب تلاطم و نوسانانی در بازار خودرو شد و قیمت خودرو را دستخوش تغییر کرد. عبدالله رضیان در گفتگو با مازنی‌خبر اظهار داشت: متاسفانه […]

عبدالله رضیان: وزارت صمت باید موضوع قیمت خودرو را مدیریت کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: علیرغم آنکه گفته می شد افزایش نرخ بنزین موجب افزایش قیمت سایر کالاها نمی شود اما افزایش نرخ بنزین موجب تلاطم و نوسانانی در بازار خودرو شد و قیمت خودرو را دستخوش تغییر کرد.

عبدالله رضیان در گفتگو با مازنی‌خبر اظهار داشت: متاسفانه نوسانات قیمت بنزین موجب شد تا حدی قیمت خودرو افزایش یابد؛ البته دوستان در دولت عنوان می کردند که با افزایش نرخ بنزین، قیمت دیگر کالاها افزایش نخواهد یافت اما عملا اینگونه نبود و هم اکنون نوسانات قیمتی در خصوص برخی کالاها بخصوص خودرو به وجود آمده است.

نماینده مردم قائمشهر، سواد کوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش نرخ بنزین موجب تلاطم و نوسانانی در بازار خودرو شده و قیمت خودرو را دستخوش تغییراتی نموده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر صمت عنوان کرده اند که در این شرایط قیمت خودرو از مبدا کارخانجات تغییر نخواهد کرد و وزارت صمت با افزایش قیمت مقابله خواهد کرد.

رضیان گفت: وزارت صمت باید به عنوان متولی کنترل قیمت ها موضوع قیمت خودرو را مدیریت کند. این موضوع مورد درخواست نمایندگان و مردم است و باید حتما نظارتی جدی در این راستا وجود داشته باشد.

نماینده مردم قائمشهر، سواد کوه، جویبار، سیمرغ و سواد کوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت خودرو در شرایط فعلی اقدامی منظقی و درست نیست.

  1. میثم گفت:

    زنده باد دکتر عزیز مردی از جنس مردم