کد خبر: 13115تاریخ انتشار : 9:24:28 - پنج‌شنبه 19 دسامبر 2019

مشارکت میلیاردی خیر قائم‌شهری برای تجهیز مرکز جامع توانبخشی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از امضای تفاهم‌نامه با خیر ارزشمند قائم‌شهری برای توسعه و تجهیز مرکز جامع توانبخشی هلال احمراستان خبرداد. مشارکت میلیاردی خیر قائم‌شهری برای تجهیز مرکز جامع توانبخشی به گزارش مازنی خبر، مجتبی اکبری با بیان اینکه براساس تفاهم‌نامه امضاء شده با عبدالرضا منتظری خیر نیک‌اندیش قائمشهری ایشان هر ماه مبلغ ۱۵۰میلیون […]

مشارکت میلیاردی خیر قائم‌شهری برای تجهیز مرکز جامع توانبخشی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از امضای تفاهم‌نامه با خیر ارزشمند قائم‌شهری برای توسعه و تجهیز مرکز جامع توانبخشی هلال احمراستان خبرداد.
مشارکت میلیاردی خیر قائم‌شهری برای تجهیز مرکز جامع توانبخشی

به گزارش مازنی خبر، مجتبی اکبری با بیان اینکه براساس تفاهم‌نامه امضاء شده با عبدالرضا منتظری خیر نیک‌اندیش قائمشهری ایشان هر ماه مبلغ ۱۵۰میلیون تومان به مدت ۵ سال جهت توسعه و تجهیز مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استان تخصیص خواهند داد، گفت: این یک نمونه کم نظیر از نظر میزان و حجم مشارکت خیرین در توسعه خدمات هلال احمر به افراد نیازمند در کشور است که امیدواریم با کمک و مساعدت مسؤولان و دستگاههای مرتبط با صدور مجوزها هرچه سریعتر شاهد آغاز عملیات اجرایی پروژه مزبور باشیم.

وی با اشاره به اینکه مرکز جامع توانبخشی هلال احمر مازندران در تمامی زمینه‌های مرتبط با توانبخشی خدمات لازم را به بیماران تحت حاد و سایر نیازمندان ارائه خواهد داد افزود: راه‌اندازی مرکز مشاوره مددکاری، درمانگاه تخصصی، رادیولژی و سونوگرافی، گفتار درمانی، کاردرمانی، بینایی سنجی، شنوایی‌سنجی و کلینیک تخصصی مشاوره از جمله واحدهای تعریف شده برای مرکز جامع توانبخشی هلال احمر استان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در پروسه‌ای ۵ساله این مرکز به جدیدترین زیرساختهای مورد نیاز مطابق با آخرین استانداردهای توانبخشی تجهیز خواهد شد و خدمات بسیار با کیفیتی به بیماران نیازمند ارائه خواهدکرد.

اکبری با بیان اینکه تمامی منابع تخصیصی از سوی این خیر ارزشمند بصورت داوطلبی انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: با هیچ زبان و ادبیاتی نمی‌توان از این رویکرد داوطلبی و بشر دوستی تقدیر کرد و جمعیت هلال احمر به عنوان حلقه وصل نیاز نیازمندان به توان توانمندان عمل خواهد کرد.

وی افزود: مازندران پیشتاز مهربانی و خدمات داوطلبانه در کشور است و بارها شکوه اینگونه اقدامات در سطوح مختلف از سوی داوطلبان مهربان هلال احمر استان به منصه ظهور رسیده است.