کد خبر: 1315تاریخ انتشار : 9:28:01 - پنجشنبه 7 ژوئن 2018

دعوت رئیس خانه احزاب مازندران از مردم برای حضور در راهپیمائی روز قدس + متن پیام

مصطفی سوادکوهی ، عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ، دبیر حزب اعتماد ملی ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی مردم مازندران را به حضور در راهپیمائی روز قدس دعوت کرد. به گزارش مازنی خبر ، متن این پیام به شرح زیر است:   بسم الله الرحمن […]

دعوت رئیس خانه احزاب مازندران از مردم برای حضور در راهپیمائی روز قدس + متن پیام

مصطفی سوادکوهی ، عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز ، دبیر حزب اعتماد ملی ، دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و رییس خانه احزاب استان مازندران در پیامی مردم مازندران را به حضور در راهپیمائی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش مازنی خبر ، متن این پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برپایی و گسترش نهضت مقابله با اسرائیل متجاوز و حمایت از ملت مظلوم فلسطین ، از آرمانهای انقلاب اسلامی است که از اندیشه های بلند معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) نشات میگیرد .
با تدبیر الهی حضرت امام بود که آخرین جمعه ماه رمضان بعنوان روز جهانی قدس نامگذاری شد تا فرصت بیداری اسلامی و قیام علیه ستمهای آشکار زورمندان و زرمداران بر مسلمین ، فراهم آید .
با این تدبیر حکیمانه ، روز قدس به صحنه اتحاد مسلمانان و خیزش عمومی آزادگان دنیا برای سردادن ندای آزادی قدس از چنگال غاصبان صهیونیست تبدیل گردید و هرسال بر عظمت و تاثیرگذاری آن افزوده شد .
در راهپیمایی روز جهانی قدس نه تنها جنایات رژیم اشغالگر اسرائیل برملا شده و همبستگی بین المللی مسلمانان در حمایت از حقوق مردم فلسطین به نمایش در می آید بلکه بانگ رسوایی حامیان غربی و منطقه ای اسرائیل نواخته شده و سکوت حقارتبار مجامع بین المللی در مقابل این جنایتها به چالش کشیده می شود .
بی تردید در روز قدس امسال با توجه به گسترش ابعاد جنایات رژیم صهیونیستی و اقدام خصمانه آمریکا در انتقال سفارتخانه شیطانی اش به قدس شریف و انتفاضه جدید ، فریادهای بلندتر و کوبنده تری از مسلمین جهان خواهیم شنید و مردم آگاه و انقلابی مازندران نیز همگام با سراسر کشور با حضوری دشمن شکن و فریادی رسا ، انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و اعمال ددمنشانه اش و تنفرشان را از همراهی ننگین حکام خودفروخته با این رژیم جعلی ابراز خواهند داشت .

وعده ما ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ؛ مسیرهای راهپیمایی بزرگ روز قدس

حق نگهدار و علی یارتان