کد خبر: 13280تاریخ انتشار : ۱۱:۵۳:۱۲ - دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

پیام مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به مناسبت گرامیداشت روز بصیرت؛ ​۹ دي ماه ، سالروز تجلي اراده ملت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در پیامی به مناسبت روز ۹ دی نوشت : تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت‌مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم در دفاع از انقلاب و اسلام […]

پیام مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران به مناسبت گرامیداشت روز بصیرت؛ ​۹ دي ماه ، سالروز تجلي اراده ملت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در پیامی به مناسبت روز ۹ دی نوشت :

تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت‌مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرورآفرین دفاع مقدس و رشادت‌های جوانان این مرز و بوم در دفاع از انقلاب و اسلام و پیشرفت‌های ایران اسلامی در زمینه‌هایی همچون علمي ، سياسي ، فرهنگي و ورزشي از نمونه‌های بارز آن است

در این میان دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی همواره در تلاش بوده‌اند تا با بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی، رو د ر رو کردن آنها در مقابل همدیگر مسیر پیشرفت و سرافرازی و شکوفایی ملت ایران را سد نمایند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری در این راه ناکام مانده‌اند. يكي از اين برنامه ها فتنه‌ای بوده كه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ اتفاق افتاد که با تدبیر رهبری و بصیرت و روشن بینی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در حماسه تاریخی و شکوهمند ۹ دی نقش بر آب شد.

حماسه ۹ دی حماسه اي بود كه بار دیگر به جهانیان و به‌ویژه دشمنان همیشگی ایران اسلامی نشان داد که ملت با بصیرت ما همچون دژی استوار در برابر نفاق و فتنه ایستاده اند.

حماسه ۹ دی نشان داد که ملت مسلمان ایران همیشه پیرو وصايای امام راحلشان هستند که می فرمود: همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

این روز متعلق به حزب و گروهی خاص نیست بلکه متعلق به همه مردم متدین،دلسوزان نظام و رهبری،خانواده شهدا و ملت بوده و روزي است كه همه اندیشه های دشمنان را مانند سیل از بین برد و به زباله دان تاریخ فرستاد.

اینک در سالروز آن حماسه عظیم و به‌یادماندنی بار دیگر با حضور در صحنه ، پایبندی خود به آرمان‌های خمینی کبیر در زیر پرچم ولایت را اعلام مي نماييم.

عباسعلی نجفی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران