کد خبر: 13459تاریخ انتشار : ۸:۰۴:۳۵ - سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: امتداد راه سرخ ایثار و شهادت، افتخار مردم غیور ایران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» نشان داد که پایه‌های کفر و استکبار متزلزل‌تر از همیشه است و ما پیروان راهی هستیم که کسب افتخار شهادت، به منزله‌ یک مدال شجاعت است. به گزارش مازنی خبر ، عباس زارع در نشست با اعضای هیأت رزمندگان اسلام در استان مازندران، […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: امتداد راه سرخ ایثار و شهادت، افتخار مردم غیور ایران است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» نشان داد که پایه‌های کفر و استکبار متزلزل‌تر از همیشه است و ما پیروان راهی هستیم که کسب افتخار شهادت، به منزله‌ یک مدال شجاعت است.

به گزارش مازنی خبر ، عباس زارع در نشست با اعضای هیأت رزمندگان اسلام در استان مازندران، امتداد راه سرخ ایثار و شهادت را افتخار مردم غیور ایران دانست و اظهار داشت: ما با شهادت، در قلب تاریخ زنده‌تر می‌شویم و از نهضت اسلامی همواره و تا ابد دفاع خواهیم کرد.

وی با اشاره به ولایت‌پذیری مردم ایران، دفاع از آرمان‌های اسلامی را از بزرگترین موهبات الهی برشمرد و گفت: سردار شهید حاج «قاسم سلیمانی» نشان داد که پایه‌های کفر و استکبار متزلزل‌تر از همیشه است و ما پیروان راهی هستیم که کسب افتخار شهادت، به منزله‌ یک مدال شجاعت است.

زارع با تاکید بر لزوم اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت، عنوان کرد: ما در این راه با حمایت‌های مجدانه، حامی هیأت رزمندگان اسلام هستیم و یقینا در نشر این ارزش‌ها برکات فراوانی را درک کرده و خواهیم کرد.

در این نشست، طی تفاهم‌نامه‌ای بین اداره‌کل با هیأت رزمندگان اسلام مازندران، اجرای فعالیت‌های مشترک در زمینه فعالیت‌های فرهنگی هنری پیرامون نشر ارزش‌های دفاع مقدس مدنظر و مورد تاکید قرار گرفت.