کد خبر: 13519تاریخ انتشار : ۱۳:۰۶:۵۵ - شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸

عضو شورای شهر قائمشهر: بلوار و میدانی در قائمشهر به‌ نام سردار سلیمانی نامگذاری شد

عضو شورای شهر قائمشهر گفت که یک بلوار واقع در رینگ داخلی و یکی از میدان‌های این شهر به‌نام شهید سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی نامگذای شده است. به گزارش مازنی خبر ، احسان اسماعیلی نجار در گفت و گو با خبرنگاران افزود : بلواری که از میدان ولایت شروع می شود و تا میدان شهدای […]

عضو شورای شهر قائمشهر: بلوار و میدانی در قائمشهر به‌ نام سردار سلیمانی نامگذاری شد

عضو شورای شهر قائمشهر گفت که یک بلوار واقع در رینگ داخلی و یکی از میدان‌های این شهر به‌نام شهید سپهبد پاسدار قاسم سلیمانی نامگذای شده است.

به گزارش مازنی خبر ، احسان اسماعیلی نجار در گفت و گو با خبرنگاران افزود : بلواری که از میدان ولایت شروع می شود و تا میدان شهدای کفشگرکلا پایان می یابد به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است .

وی گفت که میدان شهدای قائمشهر هم به نام سردار حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.

عضو شورای شهر قائمشهر با بیان اینکه بزودی المانی از سردار شهید قاسم سلیمانی رو به روی ایستگاه راه آهن این شهر نصب می شود ، افزود : این اقدام به پاس رشادت های سردار سلیمانی انجام شد و حداقل کاری بود که می توانستیم انجام دهیم .

اسماعیلی با اشاره به اینکه پروژه فرهنگی سالن همایش چند منظوره در آینده ای نزدیک در قائمشهر به بهره برداری می رسد ، گفت :این پروژه فرهنگسرا هم به نام سردار سلیمانی مزین خواهد شد .