کد خبر: 13535تاریخ انتشار : 7:16:09 - یکشنبه 12 ژانویه 2020

کشف هروئین در محور هراز

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به قاچاق موادمخدر در محور هراز و کشف ۵ کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان آمل خبر داد. سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در گفت و گو با خبرنگاران ، گفت: در پی […]

کشف هروئین در محور هراز

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران از شناسایی و دستگیری متهم به قاچاق موادمخدر در محور هراز و کشف ۵ کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان آمل خبر داد.

سرهنگ علیرضا ثقفی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران در گفت و گو با خبرنگاران ، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان آمل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی متهم به قاچاق موادمخدر اهل و ساکن یکی از شهرستان‌های استان &تهران& که از طریق خودرو‌های عبوری و به عنوان مسافر موادمخدر را از محور &هراز& وارد استان کرده و به فروش می‌رساند، شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادم خدر استان مازندران، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در ادامه با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان آمل و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه متهم را که با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در حال حمل موادمخدر بوده شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ ثقفی، افزود: در بازرسی از متهم ۵ کیلو و ۶۹۰ گرم هروئین به همراه یک کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه کشف شد و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.