کد خبر: 13536تاریخ انتشار : ۷:۱۸:۵۶ - یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸

امام جمعه سابق شیرگاه: اخلاص، سردار سلیمانی را محبوب دلها کرد

امام جمعه سابق شیرگاه ، گفت: آنچه که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در میان ملت ایران محبوب دلها کرده اخلاص، توجه و دلدادگی ایشان به ایزد الهی بوده‌است . به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمد مهدوی در مراسم سردار شهید سلیمانی که در مسجد عشقی قائمشهر برگزار شد، افزود : بعد […]

امام جمعه سابق شیرگاه: اخلاص، سردار سلیمانی را محبوب دلها کرد

امام جمعه سابق شیرگاه ، گفت: آنچه که سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را در میان ملت ایران محبوب دلها کرده اخلاص، توجه و دلدادگی ایشان به ایزد الهی بوده‌است .

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام محمد مهدوی در مراسم سردار شهید سلیمانی که در مسجد عشقی قائمشهر برگزار شد، افزود : بعد از به شهادت رسیدن سردار شهید سلیمانی خیل عظیمی از جمعیت در تشییع این شهید والامقام حضور داشتند.

وی با اعلام اینکه حضور حداکثری مردم در تشییع و تدفین این شهید بزرگوار نشات گرفته از علاقه مندی مردم به ایشان بوده است ، گفت : مردم نه به خاطر کار سردار بلکه به دلیل اخلاص و توجهش به ایزد الهی به ایشان علاقه مند بوده اند بنابراین نام سردار سلیمانی در بین مردم زبانزد شده است .

امام جمعه سابق شیرگاه با بیان اینکه وظیفه اول همه ما این است که خوب باشیم و سعی کنیم دیگران را به خوب بودن تشویق کنیم ، افزود : از بسیجیانی که این مراسم را برای سردار سلیمانی گرفته اند تشکر می کنم .

مهدوی در پایان با اشاره به اینکه باید تمام تلاشمان را برای حضور حداکثری جوانان در مسجد به کارگیریم ، گفت : انقلاب ما از مسجد آغاز شده است ، به فرموده امام راحل ( ره ) دشمن تمام تلاشش را می کند تا مساجد ما خالی بماند بنابراین ما هم باید تلاش کنیم تا حضور و جمعیت جوانان در مسحد فراوان باشد .