کد خبر: 13718تاریخ انتشار : ۱۸:۵۳:۱۱ - دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸

بهزیستی مازندران خبر داد: افزایش ۴۰ لیتری سهمیه بنزین جانبازان و معلولان

بهزیستی مازندران از افزایش ۴۰ لیتری سهمیه بنزین برای جانبازان و معلولان خبر داد. به گزارش مازنی خبر ، بهزیستی مازندران اعلام کرد مصوب شده است که سهمیه بنزین جانبازان و معلولان برای خودروهای بنزین‌سوز به ۱۰۰ لیتر و برای خودروهای دوگانه سوز به ۷۰ لیتر افزایش می‌یابد. طبق اطلاعیه این سازمان، لیست این خودروها […]

بهزیستی مازندران خبر داد: افزایش ۴۰ لیتری سهمیه بنزین جانبازان و معلولان

بهزیستی مازندران از افزایش ۴۰ لیتری سهمیه بنزین برای جانبازان و معلولان خبر داد.

به گزارش مازنی خبر ، بهزیستی مازندران اعلام کرد مصوب شده است که سهمیه بنزین جانبازان و معلولان برای خودروهای بنزین‌سوز به ۱۰۰ لیتر و برای خودروهای دوگانه سوز به ۷۰ لیتر افزایش می‌یابد.

طبق اطلاعیه این سازمان، لیست این خودروها را شرکت ناجی ارسال کرده است و معیار، داشتن پلاک خودرو معلولان و جانبازان است.

کارت سوخت فعلی این خودورهای از بیست و هشتم ماه جاری ابطال و غیرقابل استفاده است و کارت سوخت جدید توسط خود شرکت پخش تولید و تا پایان نیمه اول بهمن ماه توسط شرکت پست به آدرس مالکان خودروها ارسال و تحویل خواهد شد . نیاز به انجام هیچ اقدام دیگری از سوی مردم نیست.

همچنین ۴۰ لیتر سهمیه اضافی ماه جاری (دی) در ماه بعد (بهمن) روی کارت‌های جدیدی که ارسال می‌شود شارژ می‌شود؛یعنی در مجموع ۱۴۰ لیتر برای بنزین سوزها شارژ صورت می‌گیرد.

مانده کارت فعلی که در ۲۸ دی ابطال شده است نیز علاوه بر ۴۰ لیتر مازاد به طور خوکار به کارت جدید نیز منتقل و اضافه می‌شود.