کد خبر: 13818تاریخ انتشار : 15:06:19 - یکشنبه 26 ژانویه 2020

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران: مقاومت بهترین راه مقابله با استکبار جهانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران اثرگذارترین راه برای مقابله با استکبار جهانی مقاومت دانست و گفت: جبهه مقاومت نسخه شفابخش است ، اگر امروز در حوزه تحریم و مقاومت منطقه‌ای مقاوم و سربلند هستیم ناشی از سرمایه‌های گران بها در این منطقه است. به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد در آئین […]

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران: مقاومت بهترین راه مقابله با استکبار جهانی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران اثرگذارترین راه برای مقابله با استکبار جهانی مقاومت دانست و گفت: جبهه مقاومت نسخه شفابخش است ، اگر امروز در حوزه تحریم و مقاومت منطقه‌ای مقاوم و سربلند هستیم ناشی از سرمایه‌های گران بها در این منطقه است.

به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد در آئین اختتامیه جشنواره تشکل های مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس که در پایگاه فرهنگی دفاع مقدس قراخیل شهرستان قائمشهر برگزار شد ، افزود : حماسه ۶ بهمن ماه آمل خالق یک حماسه ماندگار و جاوید در تاریخ ایران اسلامی است ، اگر امروز در سوریه ، لبنان ، بحرین ، یمن و عراق صدای مقاومت شنیده می شود این صدا هم به وسیله مردم ایران اسلامی با نگاه درست به دین در حال انتشار است .

وی با اعلام اینکه صدای مقاومت در همه عالم در حال انتشار است ، گفت که انقلاب اسلامی به تعبیر مقام معظم رهبری و امام راحل ( ره ) در حال صادر شدن بوده ، برای دنیا هم مقاومت ایران اسلامی جذاب است که این مقاومت و ایستادگی نوعی صدور جریان انقلاب است .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران حادثه ۶ بهمن ماه آمل را نمادی از درگیری مقدس خط امام (ره ) با مجموعه جریان های مخالف خط ایشان اعلام کرد ، ادامه داد : در حادثه ۶ بهمن ماه جنگ تمام عیار میان قدرت‌های جهان با جمهوری اسلامی ایران آغاز شده بود که در چنین جریانی مردم آمل در کنارمردم استان مازندران و همه نیروهای انقلابی موفق شدند تا بر همه برنامه ریزی های آنان فائق آیند که این فائق آمدن هم ناشی از اراده و اعتقاد مردم به راه انقلاب ایران اسلامی بوده است .

حسن نژاد به خسارات زیاد در جنگ اشاره کرد و افزود : در حادثه ۶ بهمن ماه آمل ۴۰ نفر به مقام شهادت نائل آمده اند، در کنار شهادت رسیدن این افراد هم سرمایه هایی در کشور تولید شد که امروز به عنوان خط محوری مقاومت در مقابل جریان استکار جهانی قد علم و نورافشانی می کند.

وی با بیان اینکه باید بیش از پیش به عظمت حادثه ۶ بهمن ماه پی و درس عبرت بگیریم، افزود: برای آنکه بتوانیم درک درستی از حادثه ۶ بهمن ماه داشته باشیم باید این حادثه را برای نسل امروز تبیین کنیم تا بتوانیم با بهره برداری درست از این سرمایه راه نورانی انقلاب را تقویت کنیم و همچنین به حیات این انقلاب هم کمک بیشتری کنیم .

سردار سلیمانی پرچم افتخار ایران و مدل مبارزه بر علیه تروریسم بین المللی است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران به شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و ادامه داد : آمریکا تمام تلاشش این بود تا به تعبیر خود به جهانیان اعلام کند که یکی از عوامل جدی تروریسم را از بین برده است اما تمام آزادی خواهان در مقابل این سردار شهید سر تعظیم فرود اورده اند.

حسن نژاد در پایان با اعلام اینکه سردار سلیمانی پرچم افتخار ایران و مدل مبارزه بر علیه تروریسم بین المللی است، گفت : سردار سلیمانی در زمان حیاتش جریان های مقاومت بسیاری را تشکیل داد و در زمان شهادتش هم به نشر جریان مقاومت در جهان کمک کرده است زیرا ایشان به همگان ثابت کرد که جریان مقاومت بهترین و اصولی ترین راه برای مقابله با استکبار و نسخه شفابخش است .

مدیرکل حفظ و آثار نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران در این مراسم هدف از برگزاری تشکل های مردم نهاد را ارتقاء فرهنگ ایثار و شهادت جهاد در بین اقشار مختلف مردم جامعه به ویژه جوانان اعلام کرد و گفت: هشت سال دفاع مقدس دستاوردهای زیادی داشت به طوری که بیش از ۱۸۸ هزار شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است .

سردار عبدالله ملکی با بیان اینکه در حال حاضر در تمام شهرستان های این استان دفتر نشر و ارزش های دفاع مقدس فعال است، افزود : تاکنون ۲۵ هزار ساعت از خاطرات رزمندگان دفاع مقدس ، خانواده های شهدا و آزادگان جمع اوری شده است که باید این خاطرات را هر چه سریعتر جمع آوری و منتشر کنیم.

در پایان از برترین های این جشنواره تجلیل به عمل آمد .

https://img9.irna.ir/d/r2/2020/01/26/4/156916160.jpg