کد خبر: 13861تاریخ انتشار : 7:42:52 - دوشنبه 27 ژانویه 2020

بازدید استاندار مازندران از تالاب میانکاله و محل تلفات پرندگان مهاجر

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران از تالاب بین المللی میانکاله و محل تلفات پرندگان مهاجر بازدید نمود. به گزارش مازنی خبر ، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در این بازدید؛ اقدامات انجام شده در روزهای گذشته و توضیحات لازم را به مقام عالی دولت در استان ارائه کرد. پس از بازدید از محل تلفات پرندگان […]

بازدید استاندار مازندران از تالاب میانکاله و محل تلفات پرندگان مهاجر

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران از تالاب بین المللی میانکاله و محل تلفات پرندگان مهاجر بازدید نمود.

به گزارش مازنی خبر ، مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران در این بازدید؛ اقدامات انجام شده در روزهای گذشته و توضیحات لازم را به مقام عالی دولت در استان ارائه کرد.

پس از بازدید از محل تلفات پرندگان مهاجر، جلسه ستاد مدیریت بحران استان به ریاست استاندار مازندران در پاسگاه محیط بانی قلعه پایان برگزار شد.

در این جلسه احمد حسین زادگان، استاندار مازندران ضمن قدردانی از اقدامات ادارات کل محیط زیست و دامپزشکی استان و همه کسانی که در این راستا فعالیت دارند بر استمرار تلاش ها و کمک و همراهی بیشتر دستگاه های مسئول به تناسب نیازها تاکید کرد و افزود: سازمان دامپزشکی کشور با همکاری مراکز علمی، تحقیقاتی مرتبط و معتبر با جدیت تمام نسبت به بررسی و اعلام علت یا علل وقوع تلفات پرندگان در سریعترین زمان ممکن اقدام نماید.

وی کلیه دستگاهها را مکلف به همکاری با محیط زیست استان در خصوص تامین نیرو و تجهیزات مورد نیاز برای جمع آوری و امحاء بهداشتی لاشه های پرندگان تلف شده، نمود.

استاندار مازندران از صدا وسیما و رسانه ها خواست تا در خصوص اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم برای انجام مراقبت های بهداشتی اقدام نمایند.