کد خبر: 13874تاریخ انتشار : ۱۹:۵۴:۲۹ - سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸

فرماندار نکا خبر داد: انتخابات باید به صحنه رقابت توام با رفاقت تبدیل باشد

فرماندار نکا از افتتاح و کلنگ زنی ۵۴ طرح به مناسبت دهه فجر در نکا خبر داد و گفت: در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی شاهد افتتاح و کلنگ زنی ۵۴ طرح در نکا خواهیم بود. به گزارش مازنی خبر ، عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر امروز در جمع خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه اظهار کرد: […]

فرماندار نکا خبر داد: انتخابات باید به صحنه رقابت توام با رفاقت تبدیل باشد

فرماندار نکا از افتتاح و کلنگ زنی ۵۴ طرح به مناسبت دهه فجر در نکا خبر داد و گفت: در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی شاهد افتتاح و کلنگ زنی ۵۴ طرح در نکا خواهیم بود.

به گزارش مازنی خبر ، عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر امروز در جمع خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه اظهار کرد: همه ما تلاش داریم تا خدمات مناسب به مردم ارائه و مردم با دستاوردهای نظام آشنا شده و به عملکردها واقف باشند.

وی با اعلام اینکه در دهه فجر امسال همچون سال‌های گذشته پروژه‌های مختلفی در سطح شهر و روستا اجرایی می‌شود، افزود: تلاش داریم تا خدمات مختلف در شهر و روستا ارائه شود و مردم از این خدمات‌رسانی رضایت‌مند باشند.

فرماندار نکا گفت: علاوه بر طرح‌های مختلف در شهر و روستای نکا، تنها در بخش هزارجریب و به همت بخشداری هزارجریب ۳ پروژه با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

توحیدی‌مقدم با اشاره به پروژه‌های مختلف دهه فجر امسال در نکا یادآور شد: این پروژه‌های در بخش‌های مختلف کشاورزی، آب، برق، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، صنعت و معدن، امداد، راهداری، بهزیستی، شهرداری، نیروگاه، مخابرات، بنیاد مسکن و نفت ارائه می‌شود و خدمات‌رسانی وسیعی انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: افتتاح و کلنگ زنی ۵۴ طرح به مناسبت دهه فجر در نکا با اعتبار ۴۱۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود که از این تعداد ۵۲ طرح افتتاح و دو طرح بهداشت و درمان با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود.

تعیین ۱۲۲ شعبه اخذ رأی در نکا

فرماندار نکا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیش رو بودن انتخابات از تعیین ۱۲۲ شعبه اخذ رأی در نکا خبر داد و خاطر نشان کرد: این تعداد از شعب اخذ رأی در شهر و روستا و شامل صندوق‌های ثابت و سیار است.

توحیدی‌مقدم افزود: انتخابات نشانه و مظهر قدرت نظام، و شکوه آن در مشارکت مردم است و همه ما باید در حضور حداکثری مردم در پای صندوق رأی اثرگذار باشیم.

وی اضافه کرد: از ۱۲۲ شعبه اخذ رأی در نکا، ۲۴ شعبه سیار در بخش روستایی هزارجریب و بخش مرکزی و شهری است و مابقی صندوق ثابت است.

فرماندار نکا با تأکید بر حضور حداکثری تصریح کرد: همه عوامل حاکمیتی، نظارتی و اجرایی برای این انتخابات وارد کار شده و آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات وجود دارد و مهمترین برنامه ها حضور پر شور و حداکثری مردم در انتخابات آینده است.

توحیدی‌مقدم گفت: انتخابات باید به صحنه رقابت توام با رفاقت تبدیل باشد و بدانیم عزم و اراده ملی با حضور در انتخابات جلوه پیدا می‌کند و باید این حضور پررنگ‌تر از همیشه باشد.