کد خبر: 14008تاریخ انتشار : 14:38:21 - سه‌شنبه 4 فوریه 2020

همزمان با روز مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید / بازدید امیدبخش نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و فرماندار قائم‌شهر از ۴ شرکت صنعتی و تولیدی بزرگ +تصاویر

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر که به نام « مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید» نام‌گذاری گردیده ، آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم‌شهر و یحیی یوسف‌پور فرماندار قائم‌شهر از ۴ شرکت بزرگ سایپاخزر ، گروه صنعتی […]

همزمان با روز مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید / بازدید امیدبخش نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و فرماندار قائم‌شهر از ۴ شرکت صنعتی و تولیدی بزرگ +تصاویر

اختصاصی مازنی خبر / گروه اجتماعی: همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر که به نام « مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید» نام‌گذاری گردیده ، آیت الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم‌شهر و یحیی یوسف‌پور فرماندار قائم‌شهر از ۴ شرکت بزرگ سایپاخزر ، گروه صنعتی الوند، شرکت صنعتی نصام و شرکت کیک و کلوچه کاوه بازدید کردند.

*** نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: درمانِ مشکل اقتصادی و اشتغال توجه جدی به “کالای داخلی” است .

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی در بازدید از شرکت های تولیدی و صنعتی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر ، تصریح کرد: درمان مشکل اقتصادی و اشتغال کشور توجه جدی به محصولات داخلی است. امام راحل و مقام معظم رهبری نیز بارها بر این نکته تاکید داشتند.

امام جمعه قائم شهر افزود: توجه به محصولات داخلی بهترین راه رفع مشکلات اقتصادی و تقویت اشتغال در جامعه بوده و نباید بگذاریم تولیدات خارجی جای تولیدات داخل را پر کند.

وی ضمن تقدیر از افرادی که در حوزه تولید و ایجاد اشتغال سرمایه گذاری می کنند، اظهار داشت: رونق تولید،اقتصاد مقاومتی و تعهد به کار زمینه ساز عزت و اقتدار ملی و نفوذناپذیری در برابر تصمیمیات بیگانگان است.

*** فرماندار شهرستان قائم شهر نیز گفت: دولت تلاش می کند تا میزان اشتغال در جامعه بیشتر شود.

به گزارش مازنی خبر ، یحیی یوسف‌پور در بازدید از کارخانجات صنعتی و تولیدی ، اظهار داشت: در ستاد رفع موانع تولید شهرستان تلاش می کنیم تا موانع پیش روی تولیدکنندگان برطرف شود.

فرماندار قائم‌شهر، اشتغال را دغدغه همه دانست و افزود: از همه ظرفیتهای شهرستان قائم‌شهر برای رفع موانع موجود و ایجاد اشتغال باید استفاده بهینه کرد.

یوسف پور تصریح کرد: دولت و دستگاه های اجرائی شهرستان تلاش می کنند تا تولیدکنندگان با کمترین دغدغه به فعالیت بپردازند.

وی همچنین افزود: به مناسبت دهه مبارک فجر ۴۵ طرح با سرمایه‌گذاری ۱۸۵ میلیارد و ۴۳۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی شد.

*** به گزارش مازنی خبر ، همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ، نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و فرماندار قائم شهر با همراهی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان از ۴ شرکت بزرگ سایپاخزر ، گروه صنعتی الوند، شرکت صنعتی نصام و شرکت کیک و کلوچه کاوه بازدید کردند.

+++ شرکت سایپاخزر در سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت کرده و مدیریت آن بر عهده قهرمان فهیمی می باشد. در حال حاضر در این شرکت ۷۶ نفر به صورت مستقیم و ۶۰ نفر به صورت غیرمستیم و در قالب پیمانکاری اشتغال دارند. شرکت سایپاخزر در حوزه تولید قطعات پلی مری ، فیلتر هوا، روکش صندلی اتومبیل و… مشغول فعالیت است.

+++ شرکت بهینه گستر الوند یا گروه صنعتی الوند در سال ۶۱ تاسیس شده و مدیریت آن بر عهده حسین باقری است. این شرکت در حوزه تولید تجهیزات گلخانه ای و مرغداری ها از جمله انواع هیتر و هواکش های صنعتی فعالیت دارد. ۷۰ نفر به صورت مستقیم در این شرکت مشغول کار هستند.

+++ شرکت صنعتی نصام با مدیریت ایوب لطفی در سال ۱۳۶۲ تاسیس شده است و با ایجاد اشتغال برای ۶۰ نفر ، در حوزه تولید فرآورده های چوبی مانند تراورس، تیربرق، تخته ابعاد برای ساخت خانه های چوبی و کشتی فعالیت می کند.

+++ شرکت کیک و کلوچه کاوه در سال ۱۳۵۴ شروع به فعالیت کرده است. مدیریت این کارخانه بر عهده مهرداد کاوه می باشد. این کارخانه با ایجاد اشتغال مستقیم برای ۶۰ نفر انواع کیک ، کلوچه و کوکی را تولید  می کند. حدود ۸۰ نفر نیز به صورت غیرمستقیم در ۲۸ شعبه فروش این شرکت مشغول فعالیت هستند. این محصولات به ۷ کشور دنیا نیز صادر می شود.