کد خبر: 1402تاریخ انتشار : ۱۵:۴۷:۱۰ - جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

سردار مومنی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی : استکبار جهانی خواستار تسلیم محض ایران است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه استکبار جهانی خواستار تسلیم محض ایران است ، گفت: هر زمانی که ملت ایران اسلامی ضعیف عمل کند قطعا دشمن اهداف خود را عملیاتی خواهد کرد. به گزارش مازنی خبر ، سردار اسکندر مومنی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه که در مصلی قائمشهر برگزار شد ، […]

سردار مومنی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی : استکبار جهانی خواستار تسلیم محض ایران است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه استکبار جهانی خواستار تسلیم محض ایران است ، گفت: هر زمانی که ملت ایران اسلامی ضعیف عمل کند قطعا دشمن اهداف خود را عملیاتی خواهد کرد.

به گزارش مازنی خبر ، سردار اسکندر مومنی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه که در مصلی قائمشهر برگزار شد ، افزود : مردم ایران اسلامی در تمامی صحنه ها حضور دارند و امروز هم در راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور گسترده در صحنه ها از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده اند .
وی با بیان اینکه حمایت از مردم فلسطین ۲ موضوع مهم را در بر دارد ، گفت که قطعا روزی خواهد رسید که ملت فلسطین پیروز خواهد شد و با شکست خوردن صهیونیست ها ، مردم فلسطین به سرزمین خود باز می گردند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، اضافه کرد : همچنین زنده نگه داشتن آرمان های فلسطین از اشغال سرزمین های دیگر جلوگیری خواهد کرد .
سردار مومنی با اعلام اینکه استکبار جهانی قدرت دفاعی جمهوری ایران اسلامی را نشانه گرفته است ، گفت که تاریخ معاصر نشان می دهد که استکبار جهانی در دوران معاصر با هیچ کشوری تفاهم نداشته است .
وی با اشاره به اینکه موقعیت راهبردی ایران به گونه ای است که همواره مورد طمع دشمنان بوده ، افزود : بنابراین اگر ایران اسلامی از گوهر گران بهای خود همچون مردم و نیروهای مسلح دفاع نکند ، مورد طمع و حمله دشمن قرار خواهد گرفت .
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین با بیان اینکه بزرگترین تضمین در دوران معاصر ، قضیه برجام بوده است ، گفت که هنگامی که در قضیه برجام با ایران اسلامی توافق کرده بودند و این قضیه در شورای امنیت سازمان ملل تایید شد که این امر جزء توافقات بین المللی باشد ، اما باز تحریم را لغو نکرده اند .
سردار مومنی با اشاره به اینکه آنها به دنبال این هستند تا برای کشور ایران تصمیم گیری کنند ، اظهار داشت : از راهبردهای استکبار جهانی آن است که با حضور در منطقه بتواند سرمایه منطقه را غارت و با فروختن سلاح های خود از صهیونیست ها حمایت کنند .
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه موقعیت ایران راهبردی است و ما باید از خود دفاع کنیم ، گفت : باید با افزایش قدرت دفاعی خود کاری کنیم تا دشمن نتواند به ما ضربه زند.
سردار مومنی در پایان یه سه موضوع مهم همچون دفاع از آرمان های مردم فلسطین و حضور در صحنه ها ، انسجام حول محور ولایت و افزایش قدرت دفاعی تاکید کرد.
مراسم روز جهانی قدس شهرستان قائمشهر با حضور مسئولین شهرستانی و احاد مختلف مردم از حسینیه عاشقان ثارالله تا مصلی این شهر همراه با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل برگزار شد.

 

ایرنا