کد خبر: 14027تاریخ انتشار : 7:06:15 - پنج‌شنبه 6 فوریه 2020

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: بیش از ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار نفر واجد رای دادن در استان مازندران هستند / انتخابات امن و قانونمند با حضور حداکثری مردم محور کار است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر این که انتخابات امن و قانونمند با حضور حداکثری مردم محور کار است، گفت: دو میلیون و ۴۳۴ هزار و ۴۵۵ نفر در استان مازندران واجد رای دادن در این دوره از انتخابات هستند. ‎ به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد در جلسه […]

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران: بیش از ۲ میلیون و ۴۳۴ هزار نفر واجد رای دادن در استان مازندران هستند / انتخابات امن و قانونمند با حضور حداکثری مردم محور کار است

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر این که انتخابات امن و قانونمند با حضور حداکثری مردم محور کار است، گفت: دو میلیون و ۴۳۴ هزار و ۴۵۵ نفر در استان مازندران واجد رای دادن در این دوره از انتخابات هستند. ‎

به گزارش مازنی خبر ، حسین حسن نژاد در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر افزود: از این تعداد ۱ میلیون و ۲۱۶ هزار و ۴۰۰ نفر مرد و یک میلیون ۲۱۸ هزار و ۵۵ نفر زن هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران همچنین تعداد رای اولی های استان مازندران را ۱۱۴ هزار نفر اعلام کرد.

وی همچنین با اشاره به تعداد داوطلبان این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در مازندران گفت: از تعداد ۴۱۷ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه های استان ۱۵۳ داوطلب احراز صلاحیت شدند که بقیه آنان نیز در مرحله اجرایی و نظارت رد صلاحیت و یا انصراف دادند.

حسن نژاد انتخابات دوم اسفند را عاملی مهم در جهت افزایش ضریب همبستگی ملی، نشاط اجتماعی و وحدت بیان کرد و گفت: مشارکت بالای مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی قدرت چانه زنی نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا را بالا می برد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران مدیران دستگاه های اجرایی را مسوول اعمال سیاست های عمومی دولت خواند و افزود: سیاست دولت در کنار نظام افزایش مشارکت، انتخابات امن و قانونمند است.

وی اقدامات مدیران را عاملی در جهت دلگرمی مردم و ترغیب آنها به مشارکت در انتخابات خواند و افزود: هیچ یک از مدیران نباید در این زمینه کوتاهی کنند زیرا برای سرافرازی نظام همه باید تلاش کنیم.

حسن نژاد با اشاره به اعمال بی سابقه ترین تحریم های امریکا علیه نظام جمهوری اسلامی گفت‌: برای خنثی کردن تحریم های ناجوانمردانه امریکا باید امیدآفرینی، کارایی و بهره وری را در جامعه افزایش دهیم.

وی بیان داشت:‌ تحریم های این دوره بدترین نوع تحریم است که دولت امریکا علیه انقلاب اسلامی اعمال کرده است ولی با این حال دولت و نظام تلاش دارند تا در سایه مقاومت، وحدت و همدلی مردم و دولت تحریم های دشمنان را خنثی کنند.

حسن نژاد تاکید کرد در کنار هم بودن، نگاه عقلانی و برنامه ریزی مناسب می تواند این تهدیدها را به فرصت برای دستیابی به پیشرفت در زمینه های مختلف تبدیل کند.