کد خبر: 14028تاریخ انتشار : 7:09:25 - پنج‌شنبه 6 فوریه 2020

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد: اجرای ۲۰۳ طرح گردشگری در استان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: ۲۰۳ طرح گردشگری با سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد تومان در مازندران به بهره برداری می‌شود. به گزارش مازنی خبر ، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار داشت: ۲۰۳ طرح گردشگری با سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد تومان در مازندران […]

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد: اجرای ۲۰۳ طرح گردشگری در استان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: ۲۰۳ طرح گردشگری با سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد تومان در مازندران به بهره برداری می‌شود.

به گزارش مازنی خبر ، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار داشت: ۲۰۳ طرح گردشگری با سرمایه گذاری ۲۵ هزار میلیارد تومان در مازندران به بهره برداری می‌شود.

او افزود: بهره برداری این طرح‌های گردشگری نیازمند حمایت بانک‌ها برای ارائه هر چه سریع‌تر تسهیلات است.

فرزانه گفت: تاکنون در مازندران برای بیش از ۱۸۰ واحد بومگردی پروانه بهره برداری صادر شدو مطالبات و نیاز‌های مردم و سرمایه گذاران به سمت روستا‌ها است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با بیان اینکه اجرای طرح بومگردی در روستا‌ها یکی از ظرفیت‌های مهم روستا به شمار می‌رود، افزود: بسیاری از طرح‌های گردشگری مازندران در روستا‌ها اجرا می‌شود.

او گفت: بازگشت جمعیت از شهر به روستا و احیای فرهنگ بومی و محلی مازندران از اهداف مهم طرح‌های گردشگری مازندران به ویژه طرح بومگردی در روستا‌ها است.