کد خبر: 14105تاریخ انتشار : ۷:۴۹:۳۷ - دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی ارتحال حضرت آیت اله طبرسی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی ارتحال حضرت آیت اله طبرسی نماینده اسبق ولی فقیه در مازندران پیام تسلیتی را به شرح ذیل صادر کرد. انا لله و انا الیه راجعون بیت شریف مرحوم حضرت آیت اله طبرسی رحمه الله علیه سلام علیکم ارتحال روحانی وارسته ، مجاهد نستوه و انقلابی […]

پیام تسلیت مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی ارتحال حضرت آیت اله طبرسی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی ارتحال حضرت آیت اله طبرسی نماینده اسبق ولی فقیه در مازندران پیام تسلیتی را به شرح ذیل صادر کرد.

انا لله و انا الیه راجعون

بیت شریف مرحوم حضرت آیت اله طبرسی رحمه الله علیه

سلام علیکم

ارتحال روحانی وارسته ، مجاهد نستوه و انقلابی و جلیل القدر حضرت آیت اله حاج نور اله طبرسی نماینده اسبق ولی فقیه و عضو خبرگان رهبری در مازندران و امام جمعه ساری که در عرصه های مختلف منشا خدمات بایسته و شایسته و ارزشمندی بوده است موجب تاثر و تالم گردید. مرحوم آیت اله طبرسی طی چهار دهه، عمر شریف و با برکت خویش را در جهت دعوت مردم به صبر و استقامت و تقوای الهی سپری کرد. اینجانب ارتحال حضرت آیت اله طبرسی را به محضر بقیه الاعظم ( عج) ، مقام معظم رهبری ، مردم شریف و ولابتمدار علی الخصوص به ایثارگران عزیز مازندران تسلیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی برای آن عالم عالیقدر علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.

هدایت مظلومی

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران