کد خبر: 14141تاریخ انتشار : ۱۷:۲۷:۰۵ - سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

مشاور سپاه قدس در جمع مردم قائم‌شهر: رای مردم در انتخابات مجلس ضربه مهلک به دشمن است

مشاور فرمانده سپاه قدس، گفت: درست است که ما انتقام حاج قاسم سلیمانی را از دشمنان خواهیم گرفت اما مردم ما باید بدانند که رای آنان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس می تواند ضربه مهلکی را به دشمنان بزند. به گزارش مازنی خبر ، سردار عبدالفتاح اهوازیان روز سه شنبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه […]

مشاور سپاه قدس در جمع مردم قائم‌شهر: رای مردم در انتخابات مجلس ضربه مهلک به دشمن است

مشاور فرمانده سپاه قدس، گفت: درست است که ما انتقام حاج قاسم سلیمانی را از دشمنان خواهیم گرفت اما مردم ما باید بدانند که رای آنان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس می تواند ضربه مهلکی را به دشمنان بزند.

به گزارش مازنی خبر ، سردار عبدالفتاح اهوازیان روز سه شنبه در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در جمع مردم شهرستان قائمشهر، افزود: رهبر کبیر انقلاب فرمودند زمینه حکومت را برای جوانان مومن و انقلابی مهیا کنید، اگر نامزد انتخاباتی را برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس نمی شناسید ، سعی کنید از انسان های بابصیرت سوال کنید.

وی با اعلام اینکه قاسم سلیمانی سینه زن و نوحه خوان نمی خواهد بلکه ایشان حفظ جمهوری اسلامی ایران را می خواهد، گفت: درست است که ما انتقام سختی را از دشمنان خواهیم گرفت اما قرار نیست ما تنها موشک پرتاب کنیم ، بلکه حضور حداکثری مردم در انتخابات می تواند ضربه مهلکی را به دشمنان بزند .

مشاور فرمانده سپاه قدس با اشاره به چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ایران اسلامی و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی خروجی های ۴۰ سال انقلاب اسلامی دیگر قابل شمارش نیست ؛ ۴۰ سال پیش مردم ما از حکومت پهلوی به دلیل آنکه آمریکایی ها در این مملکت حکومت می کردند به ستوه آمده بودند ، اما باید بگوییم که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و معنوی بود و رهبر ما هم یک آیت الله وارسته بوده است که این انقلاب پیروز شد.

سردار اهوازیان با بیان اینکه با پیروزی انقلاب ایران اسلامی پدران ما چیزی نداشتند ، افزود : اما امروز مردم ما در همه جا تمام امکانات را دارند درست است که کاستی هایی وجود دارد اما ثروت در بین مردم توزیع شده است ، مردم هشت سال جنگیدند و بهترین فرزندان ما در جبهه به مقام شهادت نائل آمده اند .

وی با اشاره به اینکه اساتید حاج قاسم سلیمانی همین شهدای هشت سال دفاع مقدس بوده اند که خالصانه جنگیده اند ، گفت که حاج قاسم سلیمانی راه امام راحل ( ره ) و شهدا را ادامه داد ، زمانی که داعش به مرز ۱۸ کیلومتری کردستان رسید ، سلیمانی طاقت ظلم داعش را نداشت و با هوش و ذکاوت عملیات آنان را خنثی کرد .

مشاور فرمانده سپاه قدس به بسته شدن راه کربلا توسط داعش در چند سال پیش اشاره کرد و گفت : حاج قاسم سلیمانی سریعا متوجه تهدید داعشی ها شد و در نتیجه با استعانت از خداوند و تکیه به اهل بیت و کمک بسیجی ها عملیات را شروع کرد و توانست داعش را ۸۶ کیلومتر از کربلا دور کند بنابراین امروزه هر قدم را به سمت کربلا و اربعین بر می دارید مدیون خون شهدامدافع حرم و حاج قاسم سلیمانی هستید .

سردار اهوازیان در پایان با بیان اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی ساده زیست بود ، افزود : حاج قاسم سلیمانی مرد تشیع ، شهدا ، مردم مدار ، ولایتمند و غیره بوده است اگر امروز می بینیم که همه حاج قاسم سلیمانی را دوست دارند به آن دلیل است که ایشان هیچ گاه دروغ نمی گفتند .

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه از میدان طالقانی (ره) به سمت میدان امام(ره) با حضور پرشور مردم شهرستان قائمشهر برگزار شد .