کد خبر: 14144تاریخ انتشار : 17:29:55 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

استاندار مازندران: مردم پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند

استاندارمازندران می‌گوید: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ نشان داد که مردم با وجود برخی مشکلات همچنان پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان گفت : مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی کردند […]

استاندارمازندران می‌گوید: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۸ نشان داد که مردم با وجود برخی مشکلات همچنان پای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان گفت : مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمام توطئه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی را خنثی کردند و بار دیگر نشان دادند که مدافع اصلی سرزمین ایران هستند.
وی اضافه کرد : علاقه و ارادت مردم به نظام جمهوری اسلامی به اندازه ای است که برف و باران و برودت هوا نیز نتوانست این ارادت را نسبت به انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی کاهش دهد و ما باید قدردان این مردم باشیم و این بار مسوولیت ما را بیشتر می کند.
نماینده عالی دولت در استان مازندران خاطرنشان کرد : حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار مسوولیت ما را برای خدمات رسانی به این مردم بیشتر کرد و تمام مسوولان باید بیش از گذشته برای رفع مشکلات این ملت تلاش مضاعفی از خود نشان دهند.
حسین زادگان اظهارداشت : ما به عنوان کارگزاران دولت تدبیر و امید در استان مازندران قدرشناس این حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید با آرمان های نظام و شهیدان انقلاب اسلامی می دانیم و بیش از گذشته تلاش می کنیم که بتوانیم بخشی از مشکلات مردم را کاهش دهیم.

https://img9.irna.ir/d/r2/2020/02/11/4/156958185.jpg