کد خبر: 14171تاریخ انتشار : 15:06:12 - جمعه 14 فوریه 2020

نماینده ولی فقیه در مازندران: نامزدهای مجلس، اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند

نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت چارچوب‌های قانونی تاکید کرد و گفت : نامزدها در تبلیغات انتخاباتی اخلاق را رعایت کنند. به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی لایینی افزود : نامزدهای انتخاباتی به […]

نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رعایت چارچوب‌های قانونی تاکید کرد و گفت : نامزدها در تبلیغات انتخاباتی اخلاق را رعایت کنند.

به گزارش مازنی خبر ، حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر محمدی لایینی افزود : نامزدهای انتخاباتی به جای تخریب رقبای خود ، برنامه هایشان را برای مجلس شورای اسلامی بیان کنند.

وی ادامه داد : کاندیدای انتخابات مجلس و طرفدارانشان بر مبنای واقعیت ها برنامه های خود را ارائه کنند و مواظب باشند تا فتنه جدیدی در کشور ایجاد نشود.

محمدی لایینی اظهار داشت : انتخابات نماد ملی در کشورمان محسوب می شود و تمرین دموکراسی است و دنیا چشم به انتخابات ما دوخته است.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد : شاید انتخابات ما نقاط ضعف هایی نیز داشته باشد ، ولی باید از بین همین افرادی که صلاحیتشان به تایید شورای نگهبان رسید ، افراد شایسته را انتخاب کنیم.

وی ادامه داد : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سطح امنیت کشور را افزایش می دهد و این حضور در کنار تجهیزات نظامی دو بازوی توانمند برای برقراری امنیت کشور است.

امام جمعه ساری همچنین از حضور مردم در آیین وداع و تشیع پیکر آیت الله طبرسی نماینده سابق ولی فقیه در مازندران قدردانی کرد.

محمدی لایینی همچنین وی از وزارت بهداشت به خاطر کنترل ویروس کرونا قدردانی کرد.