کد خبر: 14219تاریخ انتشار : ۱۸:۱۱:۴۷ - شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

دکتر یزدانی (عضو سابق کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور): تخصص و شناخت مهندس علیپور از قوانین و پیگیری مسائل عمرانی حوزه انتخابیه ستودنی بود / پیشنهاد من به جامعه مهندسین حمایت از مهندس کمال علیپور است

عضو سابق کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور گفت: انتظار می‌رود همه‌ی مردم بعد از بررسی و شناخت از داوطلبان ، پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به افراد دارای صلاحیت رای دهند. دکتر شیرزاد یزدانی در گفتگو با مازنی‎خبر با تاکید بر اینکه یکی از مهترین ویژگی‌های یک نماینده مجلس باید تخصص […]

دکتر یزدانی (عضو سابق کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور): تخصص و شناخت مهندس علیپور از قوانین و پیگیری مسائل عمرانی حوزه انتخابیه ستودنی بود / پیشنهاد من به جامعه مهندسین حمایت از مهندس کمال علیپور است

عضو سابق کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری کشور گفت: انتظار می‌رود همه‌ی مردم بعد از بررسی و شناخت از داوطلبان ، پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به افراد دارای صلاحیت رای دهند.

دکتر شیرزاد یزدانی در گفتگو با مازنی‎خبر با تاکید بر اینکه یکی از مهترین ویژگی‌های یک نماینده مجلس باید تخصص و تعهد او باشد ، افزود: مهندس کمال علیپور از تخصص لازم و تعهد در انجام وظایف برخوردار است.

وی ضمن دعوت از جامعه مهندسین شهرستان‌های قائم‌شهر ، سوادکوه ، جویبار ، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی به حمایت از مهندس کمال علیپور ، اظهار داشت: مهندس علیپور از خانواده بزرگ مهندسین است که در مجلس نهم ثابت کرد می تواند به شایستگی از حقوق مردم دفاع کند.

عضو سابق شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تصریح کرد: مهندس علیپور ۴ سال حضور مفید در مجلس دوره نهم داشت و همین تجربه می تواند در مجلس یازدهم برای ایجاد توسعه در حوزه انتخابیه تاثیر به سزایی داشته باشد.

دکتر بزدانی به حضور مهندس علیپور در شورای عالی شهرسازی و معماری کشور اشاره کرد و افزود: شورای عالی شهرسازی و معماری با حضور ۱۱ وزیر و نماینده ناظر از سوی مجلس ، بالاترین مرجع تصمیم سازی در حوزه شهرسازی کشور است لذا حضور مهندس علیپور در این شورا نشان از درایت و توانائی‌های ایشان دارد.

این کارشناس مسائل شهری جسارت مهندس علیپور در اظهار نظرها را ستودنی دانست و ادامه داد: اطلاع از قوانین و مقررات و آگاهی از مشکلات مردم از دیگر ویژگی‌های مهندس علیپور است که در نهایت موجب تصویب یک قانون مناسب می‌شود.

دکتر یزدانی تصریح کرد: پیگیری‌های مهندس علیپور در حل مشکلات عمرانی و جذب اعتبار ملی برای پروژه‌های شهری موضوعاتی است که نباید به سادگی از کنار آنها گذشت.

مدیر اسبق شهرسازی و معماری سازمان مسکن و شهرسازی مازندران در پایان ضمن دعوت مردم به حضور در پای صندوق‌های رای ، افزود: با شناخت و مطالعه از توانائی‌های مهندس کمال علیپور ، به ایشان رای خواهم داد.