کد خبر: 14227تاریخ انتشار : 11:21:05 - یکشنبه 16 فوریه 2020

استاندار مازندران: انتخابات بی‌طرفانه و قانونمند وظیفه مجریان است

استاندار مازندران، انتخابات بی طرفانه، سالم و قانونمند را وظیفه اصلی مجریان انتخابات دانست. به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در همایش فرمانداران استان با اشاره به اینکه استفاده از حق تعیین سرنوشت نشانگر آن است که تأمین صلح، آسایش و ثبات در کشور با مشارکت آحاد ملت حاصل می‌شود، افزود: بر اساس […]

استاندار مازندران: انتخابات بی‌طرفانه و قانونمند وظیفه مجریان است

استاندار مازندران، انتخابات بی طرفانه، سالم و قانونمند را وظیفه اصلی مجریان انتخابات دانست.

به گزارش مازنی خبر ، احمد حسین زادگان در همایش فرمانداران استان با اشاره به اینکه استفاده از حق تعیین سرنوشت نشانگر آن است که تأمین صلح، آسایش و ثبات در کشور با مشارکت آحاد ملت حاصل می‌شود، افزود: بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران؛ مشارکت عامه مردم در تعیین سرنوشت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خویش حق همگانی است.

وی مشارکت حداکثری در انتخابات را زمینه ساز امید در جامعه دانست و یادآور شد: دشمنان انقلاب با هجمه‌های بی امان خود در تلاشند تا با ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت، دلسردی را در جامعه رقم بزنند و به انسجام ملی لطمه وارد کنند.

مقام عالی دولت در مازندران با بیان اینکه تقویت کارآمدی نظام و دولت وظیفه‌ای همگانی است و نباید برخلاف آن رفتار کنیم، اظهار داشت: باید در فضای انتخابات به سمت انسجام ملی و ثبات سیاسی برویم.

استاندار برگزاری انتخابات بی‌طرفانه، سالم و قانونمند را وظیفه اصلی مجریان انتخابات دانست و تاکید کرد: باید با رعایت مر قانون، فضا را به سمت مشارکت حداکثری ببریم.

وی با تاکید بر اینکه فرمانداران؛ اجرای قانون را مبنای کار در تمامی مراحل انتخابات قرار دهند، خاطرنشان ساخت: از ظرفیت بازرسی برای نظارت بر رفتارهای انتخاباتی در همه مراحل بهره گیری شود.