کد خبر: 14231تاریخ انتشار : ۱۱:۱۹:۴۴ - یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸

رونمایی از نرم افزار “سمر “در راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از رونمایی نرم افزار سمر (سامانه مسابقه راهداری) برای کارکنان در ایام مختلف سال با هدف حذف کاغذ و صرفه جویی در امور مالی و ساعات کاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل […]

رونمایی از نرم افزار “سمر “در راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از رونمایی نرم افزار سمر (سامانه مسابقه راهداری) برای کارکنان در ایام مختلف سال با هدف حذف کاغذ و صرفه جویی در امور مالی و ساعات کاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، اصغر میرایی محمدی ضمن اعلام این خبر ، در خصوص استفاده بیش از حد کاغذ در ادارات گفت: امروزه حفاظت از محیط زیست در راس مباحث داخلی و بین المللی قرار دارد.

وی ادامه داد : در همین راستا بمنظور کاهش تولید زباله و پس ماند در زندگی روزمره این نرم افراز قابلیت هایی نظیر حذف کاغذ و صرفه جویی در منابع انرژی ، اعلام نتایج سریع مسابقات را دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات بین کارکنان یکی از برنامه های فرهنگی ادارات محسوب می شود ، اظهار داشت : این اداره کل با به حداقل رساندن نیاز به مصرف کاغذ می تواند ارتباطی سریع و امن برای کارکنان ایجاد کرده و سعی نمود تا از هدر رفتن زمان اداری برای شرکت کارکنان در همچین فضاهایی جلوگیری نماید .

وی در پایان خاطر نشان ساخت: خوشبختانه این سامانه با مشارکت و تلاش کارکنان مجموعه اداره روابط عمومی واداره فناوری اطلاعات و ارتباطات این اداره کل به ثمر نشسته است.​